Değerli İş Ortaklarımız,
ERP ürünleri için 2.55.00.00 sürümü kullanıma sunulmuştur. Bu sürümde yapılan düzeltme ve geliştirmeler aşağıda yer almakta olup sürüm dosyalarına ftp sitemizden erişebilirsiniz.
Önemli Uyarı :

2.55.00 versiyonu ile beraber mevcut arayüze ait versiyon değişimi dosyaları oluşturulmayacak olup, sadece yeni arayüze ait dosyalar ftp sitemize yüklenecektir.

Güncel Lem’e sahip olup da 3 serisi yeni arayüze geçiş yapmayan müşterilerimizin versiyon geçişlerinin planlanmasını rica ederiz. 2.55.00 versiyonu yüklendiğinde lisans konfigürasyon dosyaları otomatikman 3 serisi yeni arayüzün çalışacağı şekilde güncellenecektir. Lisans destek ekibinden lisansların düzenlenmesi ile ilgili talepte bulunulmasına gerek olmayacaktır.

Kurulum dosyalarında güncellemeler yapılmış olup, kurulumdan önce bu dokümanı incelemenizi rica ederiz.
Dikey çözümlerin tamamı kurulmadığında açılışta dikey çözümlerle ilgili uyarı alınabilir. Uyarı alınmaması için add-ons.ini dosyasının içerisinde istenmeyen satırların başına – (eksi) işareti konulmalıdır.
Program klasöründe bulunan add-ons.ini dosyasının içerisinde program açılırken yüklenecek çözümler seçilmektedir. Kullanmadığınız uygulamalara ait satırların başına – (eksi) işareti koyarak program açılışının daha kısa sürede tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.
Sql 2005 ile birlikte gelen schema binding özellikli view’lar 2.14.00 sürümü ile kullanıma başlanmıştır.Muhasebe toplam tabloları yerini bu view’lara bırakmıştır. Bu sebeple SQL server 2000 sürümü kesinlikle desteklenmemektedir.
Muhasebe toplamları için yeni eklenen view : LV_FFF_DD_EMUHTOT
2.16.00.00 sürümünde bazı altyapı düzenlemeleri yapıldığından, sürümü kullanıma almadan önce verilerin yedeğinin alınmasını ve müşterileriniz için önemli olduğunu düşündüğünüz işlemleri geçiş öncesinde test etmenizi tavsiye ederiz.
Sürüme ait uyarılar bölümünü okumanız önemle rica olunur.
Yükleme işlemlerine başlamadan önce mutlaka 3. nesil lisanslama için yükleme dökümanlarını okumanızı öneririz.
Genel Uyarılar:
• Genel Tablo Yönetimi altından daha önce oluşturulmuş ve kullanılan tablolar var ise güncelle işlemi yapınız. Genel Tablo Yönetimi tablolarının güncelleme işlemini, firma güncelleme işleminden önce yapınız.
• 1.7x.xx,1.8x.xx versiyonlarından geçişlerde “Tabloları Sürüme Göre Güncelle” işlemi yapılmalıdır.
• Firmaya ait dönemler için Veri Tabanı Araçları oluşturulmalıdır.
• Güncelleme işlemi istenirse bütün firmalar için toplu olarak başlatılabilir.
• Unity Objects ve OD kullanımı mevcut ise bu sürüme uygun araçlar update edilmelidir.
• 2.00 sürümü öncesindeki sürümlerden geçiş yapan kullanıcılarımız versiyon değişimi yapmadan önce tüm ek paket ve kullanıcı arttırımlarını yüklemeli sonrasında versiyon değişimlerini yapmalı.
2.04.00.00 Versiyonundan Önceki Versiyonlardan Geçişleri İçin Uyarılar :
Veritabanı mimarisinde değişiklik yapılmıştır.Yapılan düzenlemeler doğrultusunda SEQ tabloları kullanımdan kaldırılmış, tablolar identity özelliğine dönüştürülmüştür. Tabloların identity özelliğine dönüştürülmesi işlemi Genel tablolar için Sistem İşletmenine girişte ve Genel Tablo Yönetimi Güncellenerek, Firma tabloları içinse firmalar üzerinde tabloların sürüme göre güncellenmesi işlemiyle yapılacaktır.Firma tablolarının güncellenmesi önceki versiyon geçişlerine göre biraz daha uzun sürebilir, işlemi yarıda kesmeyiniz.
2.04 versiyona geçiş işleminde IDENTITY güncelleme sırasında program haricinde eklenmiş olan INDEX ler silinebilir bu yüzden geçişten önce kullanıcılar tarafından eklenmiş olan index lerin yedeği alınarak geçiş sonrasında tekrar oluşturulmalıdır.
Geçiş öncesinde, veri tabanında SCHEMABINDING kullanılarak oluşturulmuş viewlar var ise bu viewslar silinmelidir.
Identity geçişinden sonra eski sürüm programlarla Identity geçişi yapılan veritabanına bağlantı mümkün olmayacaktır. Tüm firmalar geçilmese dahi ortak tabloların yapısı değişecek ve SEQ uzantılı tablolar silinecektir. SEQ uzantılı tabloların olmaması eski sürümlerde datanın kullanılamayacak olması anlamına gelir.
2.42.00.00 sürümüne özel uyarı :
2.42.00 sürümümüz ile birlikte ürün kurulum işlemi sırasında server minimum donanım gereksinimlerini (Konfigurasyonunu) kontrol eden mekanizma geliştirilmiştir.
Geliştirilen bu mekanızma ile birlikte ürün kurulumu sırasında yükleme yapılan server için sistem ihtiyaçları dokümanlarımızda da belirttiğimiz minimum donanım gereksinimlerinin sağlanıp sağlanmadığı kontrol edilmekte ve bilgi amaçlı uyarı verilmektedir.
2.44.00.00 / 2.45.00.00 sürümüne özel uyarı :
2.44.00 sürüm öncesi eklenen cari hesap kartlarında ISPERCURR alanı NULL olması durumunda ilgili cari hesaba ait e-arşiv faturaların Form Bs’de listelenmeme sorunu ortaya çıkmaktadır.  Çözüm için; NULL olan bu kayıtların ‘0’ sıfır olarak güncellenmesi gerekir. Bu işlem için aşağıdaki örnek sorgu kullanılabilir.
UPDATE LG_500_CLCARD SET ISPERCURR=0 WHERE ISPERCURR IS NULL
2.49.00.00 sürümüne özel uyarı :
2.49.00.00 versiyonu ile birlikte ticari sistem arayüzünde “Satınalma Faturası”, “Satınalma İrsaliyesi”, “Satış Faturası” ve “Satış İrsaliyesi” formlarının görselleri ile ilgili  bir değişiklik olduğunu önemle belirtmek isteriz. Bu formların “Detaylar” tabı, bu sürümle birlikte  “Detaylar” ve “Detaylar II” olarak düzenlenmiştir. Bahsi geçen formların öndeğer hali 3 tab sayfasına sahip olacağından  “Detaylar” tabının bölünmesiyle birlikte bu tab içeriğinin bir kısmı yeni sayfaya taşınmıştır. Eğer bu formlar üzerinde uyarlamalarınız varsa bu düzenlemeden etkilenebileceğinden 2.49.00.00 setine geçiş öncesinde bu formların ayrıca ele alınıp gözden geçirilmesi gerekmektedir.
-Bu düzenlemeye yönelik veritabanı tablolarında özel bir geliştirme yapılmadığından her versiyon değişiminde gerçekleştirdiğiniz standart süreçleriniz veritabanı tabloları için yeterli olacaktır.
ERP 2.55.00.00 Sürümü :
altaltalt
Kayıt Nr Ürün Tanım ve Açıklama
1 WINERP-25890 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Duran Varlık Yönetimi
  Hareketler – Sabit Kıymet Hareketleri
İstenilen Yıla Ait Amortisman Hesaplamaları Silinebilsin.
Amortisman tablolarının silinebilmesi sağlandı.
2 WINERP-78400 Tiger3Enterprise Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
Alınan Hizmet Faturasında Cari Hesap Kodu ile Fason Üretim Emri Kontrolü Yapılmamalıdır.
Alınan hizmet faturası satırlarındaki Üretim Emri (Fason) alanında ,sadece fatura başlığında seçilen cari hesaba bağlı fason üretim emirleri değil tüm cari hesaplara ait fason üretim emirlerinin seçilebilmesi ve fason üretim emri üzerinden bu seçilen faturaların maliyetlerinin yüklenilebilmesi sağlanmıştır.
3 WINERP-56894 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Seri veya Lot Takibi Yapılan Stoklarda Toptan Satış İade Faturasında Dövizli İade Maliyeti Girilebilmeli.
Seri veya Lot takibi yapılan malzemelerin için düzenlenen Toptan / Perakende Satış İade Faturalarında iade tipi alanı iade maliyeti seçildiğinde dövizli iade maliyeti girilebilmesi sağlanmıştır.
4 WINERP-78020 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari Hesap Kartlarının İçerisinde Yer Alan Taşıyıcı Firma Bilgilerinin Fatura Ve İrsaliye Detaylarında Olduğu Gibi Taşıyıcı Kodu Olarak Değiştirilmesi İstenmektedir.
Cari hesap kartları ticari bilgiler tabında yer alan , Taşıyıcı Firma alanının adı Taşıyıcı Kodu olarak değiştirilmiştir.
5 WINERP-69131 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Cari Hesap Ekstresi
Cari hesap üzerinden ekstre alındığında listelenen her satırdan sonra ortalama vade hesaplanması talep ediliyor.
Cari hesap kartları sağ tuş menüde yer alan ekstreye ve rapor ağacından ulaşılan Cari hesap ekstresi raporlarında her satırda ortalama vade hesaplanması yapılarak gösterilmesi sağlanmıştır. Rapor filtrelerine “Ortalama Vade Referans Tarihi” filtresi eklenmiştir.Ayrıca raporun standart alan listesine de “Borç Ortalama Vadesi”,”Alacak Ortalama Vadesi”,”Bakiye Ortalama Vadesi”,”Borç Ortalama Vade Gün Sayısı”,”Alacak Ortalama Vade Gün Sayısı” ve “Bakiye Ortalama Vade Gün Sayısı” alanları eklenmiştir.
6 WINERP-79476 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
01.11.2018 – 1 No.lu KDV Beyannamesinde Değişiklik-Katma Değer Vergisi Beyannamesi Versiyonu 29 Olarak Güncellenmelidir.
Katma değer vergisi beyannamesi versiyonu 29 olarak güncellenmiş , matrah bölümünde yer alan “7143 Sayılı Kanunun 6/2-a Maddesi Kapsamındaki İşlemler” tablosu kaldırılmıştır.
7 WINERP-62076 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Muhasebeleştirme
Fişlerde %100 İndirim ya da Birim Fiyat Girilmemiş Malzeme Satırları Sonucu Oluşmuş Tutarsız Muhasebe Kodu Satırları İçin Muhasebe Kodu Kontrolü Yapılmadan Muhasebeleştirme İşlemi Yapılmalı.
Tüm fişlerde yüzde yüz indirim yapılmış veya birim fiyat girilmeden bedelsiz olarak girilmiş malzeme satırları için muhasebeleştirme yapılırken , bu satırlara muhasebe kodu girilmişmemiş olsa bile hata alınmadan muhasebeleştirme yapılabilmesi sağlanmıştır.
8 WINERP-77305 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – *
Muhasebe Hesapları Şablonu Kullanımında Seçilen Muhasebe Koduna Alt Hesap Eklenmemeli,Yeni Açılacak Hesap Kodları Seçilen Kırılım Seviyesinde Oluşmalıdır.
Muhasebe hesapları şablonu kullanımında hareket gören hesaplar için kontrol eklenerek alt hesap oluşturulmaması sağlanmıştır.Ayrıca “Kırılım Sayısı” kolonunun adı “Karakter Sayısı” olarak değiştirilmiştir.

Not: Karakter sayısına herhangi bir değer verilmediği zaman, hesap kodu olarak seçilen muhasebe hesabı ile aynı kırılım seviyesine ait yeni muhasebe hesap kartları oluşturulacaktır.Karakter sayısı verildiğinde ise belirtilen hesap kodunun alt kırılımı için muhasebe hesap kartları oluşturulacaktır.

9 WINERP-59881 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Fiş İçerisindeki Detaylar Sekmesindeki Döviz Türü ve Kuru Girişi/Değiştirilmesi Yetkiye Bağlanmalı
Sistem işletmeni kullanıcı yetki ağacına “Fişlerde İşlem Döviz Türü Değiştirilemesin” ve “Fişlerde İşlem Döviz Kuru Yalnızca Listeden Seçilebilsin” yetkileri eklendi.
10 WINERP-8847 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme Sınıfı Üzerinden Ulaşılan Alışlar/Satışlar Alanında Toplam Listelenmiyor.
Malzeme sınıfı üzerinden erişilen alımlar ve satışlar ekranında toplam miktar ve toplam tutar bilgileri gösterilmiyordu,düzeltildi.
11 WINERP-9267 Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme Kartı Müşteri /Tedarikçiler Tab’ında Ticari İşlem Grubuna Göre Tedarikçi Kodu Girildiğinde Formlarda Tedarikçi Kodu Bastırılamıyor.
Malzeme kartı müşteri tedarikçiler tabında ticari işlem grubuna göre müşteri/tedarikçi kodu girildiğinde formlarda müşteri/tedarikçi alanına değer gelmiyordu, düzeltildi.
12 WINERP-13589 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme browser’ında hangi kolona göre sıralama yapılmışsa browser’dan çıkıp girildiğinde de aynı sıralamada kalmalı.
Malzeme browserında hiyerarşi kodu, kodu ve açıklaması alanlarına göre sıralama yapılarak browser kapatılıp açıldığında aynı sıralamada kalması sağlandı. Diğer kolonlara göre sıralama yapılarak browser kapatılıp açıldığında hiyerarşi koduna göre sıralama yapılmaktadır.
13 WINERP-31996 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Satış Sipariş Fişinde Rezerve Seçili İse F9-Karşı Sipariş Oluştur Yapıldığında F9-Sipariş Hareketleri Raporunda Satınalma Siparişleri Listelenmiyor.
Satış siparişi üzerinden karşı sipariş oluştur işlemi ile oluşturulan satınalma siparişleri rezerve edilmiş gibi işlem görüyordu , hata düzeltilerek satınalma siparişlerinde rezervasyon alanının güncellenmemesi sağlanmıştır.
14 WINERP-70271 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Yaz Etiket Form Tasarımında Malzeme Kodu Barkod Olarak Bastırılamıyor.
Malzeme etiket tasarımı ile malzeme kodu barkod olarak bastırılamıyordu, düzeltildi.
15 WINERP-76678 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme Kartı Ambar Parametrelerine Değiştir İle Girip Kayıt Edildiğinde INVDEF Tablosunda PERCLOSEDATE Alanı Update Ediliyor.
Dönem kapama işlemi yapıldıktan sonra malzeme kartı ambar parametrelerine değiştir ile girip kayıt edildiğinde INVDEF tablosundaki PERCLOSEDATE alanının değişmemesi sağlamıştır.
16 WINERP-77138 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzeme Kartının Üzerinden Sipariş Hareketler Browserına Gidildiğinde Hareket Özel Kodu Alanı 15 Karakter Olarak Gelmektedir.
Malzeme kartının üzerinden ulaşılan sipariş hareketleri browserındaki “Hareket Özel Kodu Alanı” 16 karakter olarak gösterilmesi sağlanmıştır.
17 WINERP-79029 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Malzemeler
Malzemelerde Varyant Üzerinde Kopyalayla Oluşturulan Bir Varyanta Döküman (Kets Doc Place) Eklendiğinde Diğer Tüm Varyantlarda da İlgili Döküman Görülüyor.
Malzeme varyantları kopyalandıktan sonra kopyalama ile oluşan varyant için kets döküman yönetim sistemine belge eklendiğinde oluşan belge tüm varyantlara ekleniyordu,düzeltildi.
18 WINERP-9618 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Malzeme Yönetimi Fişleri
Sarf fişi ile değer düşüklüğüne tabi sabit kıymetin muhesebeleştirilmesi sonucu tutarlar yanlış yapılıyor.
Sarf fişi ile değer düşüklüğüne tabi sabit kıymetin muhesebeleştirme işleminde hesaplanan amortisman tutarı hatalı geliyordu , düzeltildi.
19 WINERP-73623 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Malzeme Yönetimi Fişleri
Mevcut Ambar Fişine “Değiştir” İle Girilip Giriş Çıkış Ambarlarının Yerleri Değiştirildiğinde Negatif Stok Seviyesi Kontrolü Yapılmıyor.
Ambar fişine değiştir seçeneği ile girilerek giriş ve çıkış ambarları değiştirildiğinde negatif stok seviye kontrolü hatalı çalışıyordu, düzeltildi.
20 WINERP-10024 Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Hızlı Üretim Fişleri
Hızlı üretim fişleri, ihtiyaç listesi raporu tablo olarak alınamıyor.
Hızlı üretim fişleri üzerinden alınan ihtiyaç listesi raporu tablo, excel olarak alınamıyordu hata düzeltilerek alınabilmesi sağlandı.
21 WINERP-74796 Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Hareketler – Hızlı Üretim Fişleri
Fiş Kaydedillirken Karma Koli Boz Uygulanacak İşlemler Parametresinde Ambar Fişi Seçiliyken Karma Koliye Ambar Fişi Kesildiğinde Karma Koli Boz İle Oluşan Fişler Boş Oluşuyor.
Ambar fişi sonrası karma koli boz işlemi ile oluşan sarf ve üretimden giriş fişleri boş olarak oluşuyordu,düzeltildi.
22 WINERP-28057 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Durum Raporları – Malzeme Ambar Durum Raporu
Malzeme Ambar Durum Raporunda “Ambar Toplamları” Filtresi Birleştirilecek Seçildiğinde Son hareket Tarihi Hatalı Listeleniyor.
Malzeme ambar durum raporunda “Ambar Toplamları” filtresi birleştirilecek seçilerek alındığında malzemenin en son ki hareket tarihinin yazılması sağlanmıştır.
23 WINERP-10232 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Durum Raporları – Malzeme Değer Raporu
İkinci Birim İçin Tanımlı Fiyat Varsa Malzeme Grup Kodu Üzerinden Değerleme Yapıldığında Hatalı Hesaplama Yapılıyor.
Malzeme Değer Raporu “Toplam Değer Hesaplama Metodu=Satış Fiyat Grup Kodu Üzerinden” filtresi ile alındığında malzeme kartındaki tanımlı fiyat kartının çevrimini yapmıyordu, düzeltildi.
24 WINERP-30304 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Durum Raporları – Malzeme Değer Raporu
Malzeme Değer Raporunda,Rapor Tasarımı İçerisindeki Tanımlı Alan İçerisinden Ulaşılan Veri Alanları Arasında Bulunan [4] ItemInvenDef Alanı İçerisindeki MinLevel,MaxLevel,SafeLevel Alanları Rapora Getirildiğinde Değer Getirmiyor.
Malzeme Değer Raporu’nda ItemInvenDef alanındaki min level,max level ve safe level veri alanları değer getirmiyordu,düzeltildi.
25 WINERP-73545 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Durum Raporları – Malzeme Ambar Seviye Kontrol Raporu
Seri Takipli Malzemeye Kesilen Fatura İptal Edildiğinde, İptal Olan Seri Numaraları Malzeme Ambar Durum Raporunda Listelenmiyor
Malzeme Ambar Durum Raporu Seri/Lot Stok Yeri Bilgileri=Listelenecek parametresi ile alındığında iptal edilmiş satış faturalarındaki seri ve lot numarası bigileri listelenmiyordu,düzeltildi.
26 WINERP-35664 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Fiş Dökümleri ve Ekstreler – Giriş / Çıkış Toplamları
Giriş Çıkış Toplamları Raporu Listeleme Şekli :Malzemelere Göre Ve Ambar Filtresi Verilerek Alındığında Ambar Filtresini Dikkate Almıyor.
Ambar fişinde fiş başlığı ile satırlarda ki ambar bilgisi farklı olduğunda; Giriş çıkış toplamları raporu ambar filtresi verilerek alındığında fiş başlığına göre listeleme yapıyordu, düzeltildi.
27 WINERP-33570 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Fiş Dökümleri ve Ekstreler – Malzeme Ekstresi
Malzeme Ekstresi Filtrelerinde, İndirim Tutardan Çıkarılacak, Masraflar İşlem Görmeyecek Olarak Seçilip Rapor Alındığında, Çıkış RD Tutarı Filtrelerde Verilen Parametreleri Dikkate Almıyor.
Malzeme ekstresi filtrelerinde, indirim tutardan çıkarılacak, masraflar işlem görmeyecek seçilerek rapor alındığında, çıkış rd tutarı yanlış değer getiriyordu, düzeltildi.
28 WINERP-20919 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Fiş Dökümleri ve Ekstreler – Malzeme Sınıfı Toplamları
Malzeme Sınıfı Toplamları Raporu Hareketin Kdv Dahil Veya Hariç Olmasını Dikkate Almıyor, Satır Tutarını Alım Tutarı Olarak Getiriyor
Malzeme sınıfı toplamları rapor tasarımına Giren Mal Tut. (Net), Çıkan Mal Tut. (Net), Döv. Giriş Tut. (Net), Döv. Çıkış Tut. (Net) alanları eklenerek KDV dahil girilen faturaların KDV oranı, indirim ve masrafların düşülerek alınması sağlanmıştır.
29 WINERP-10050 Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Fiş Dökümleri ve Ekstreler – Hızlı Üretim Fişleri Listesi
Hızlı Üretim Fişleri Listesi Tablo Olarak Alındığı Zaman Mamul Alt Malzemeleri Raporlanmıyor.
Hızlı Üretim Fişleri Listesi raporu tablo olarak alınırken rapor filtrelerinde mamul alt malzemeleri listelensin seçili olmasına rağmen raporda listelenmiyordu, listelenmesi sağlandı.
30 WINERP-35709 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Malzeme Yönetimi
  Maliyet Raporları – Envanter Raporu
STCALC Fonksiyonunda, Giriş Ve Kalan Maliyet Tutarları Getirilmek İstendiğinde Millileştirme Fişine Maliyet Dağıtılmış İthalat Masraflarını Dahil Getirmiyor.
STCALC fonksiyonunda, giriş ve kalan maliyet tutarlarına, millileştirme fişinde maliyeti dağıtılmış ithalat masraflarını 2 kere hesaplıyordu, düzeltildi.
31 WINERP-56227 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Duran Varlık Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Sabit Kıymet Kartları
Sabit Kıymet Hareketi Üzerinde Ömür Uzatıcı Gider Ata Denildiğinde Gelen Fiş Browserında Sabit Kıymet Kart Alımı Olmayan Hareketlerde Geliyor.
Sabit kıymet kayıtlarına ömür uzatıcı gider atama işleminde açılan ekrana türü sabit kıymet olan ve kart içerisinde gider kutucuğu işaretli olan sabit kıymet kartlarına ilişkin satınalma işlemlerinin gelmesi sağlandı.
32 WINERP-70345 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Duran Varlık Yönetimi
  Ana Kayıtlar – Sabit Kıymet Kartları
Sabit Kıymet Kaydı İle İlişkilendirilen Ömür Artırıcı Ve Fonksiyon Artırıcı Giderler “Gider Sabit Kıymet Hareketleri” Ekranında Tekrar Listelenmektedir, Listelenmemelidir.
Sabit kıymet kayıtları içerisinde sağ click gider ataması işleminde Gider Sabit Kıymet Hareketleri ekranında daha önce ilişkilendirilen giderler tekrar listelenmektedir. Filtrelere “Gider Kayıtları İle İlişkilendirilenler” seçeneği eklenerek öndeğer listelensin gelmesi sağlanmıştır.
33 WINERP-13620 Tiger3Enterprise Duran Varlık Yönetimi
  Hareketler – Sabit Kıymet Hareketleri
Amortisman türü üretim olması durumunda girilen üretim miktarları alanına 4 karaterden fazla miktar girişi yapılamıyor.
Sabit kıymet kayıtlarında “amortisman türü” üretim birimi seçildikten sonra sağ tuş menüde yer alan üretim miktarları penceresinde aylık miktar alanına “4” karakterden fazla veri girişi yapılamıyordu, alan için düzenleme yapılarak 15 karaktere kadar veri girişine izin verilmiştir.
34 WINERP-24460 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Duran Varlık Yönetimi
  Hareketler – Sabit Kıymet Hareketleri
Ara Mali Dönem Kullanıldığında Amortisman tablosunda Raporlama Ayı Filtresine Göre Yanlış Ayın Amortisman Bilgileri Listeleniyor.
Ara mali dönem kullanılması durumunda amortisman tablosunda verilen ay dışında farklı bir ayın tutarı listeleniyordu, düzeltildi.
35 WINERP-30400 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Duran Varlık Yönetimi
  Hareketler – Sabit Kıymet Hareketleri
Sabit Kıymet kayıdı ambar transfer fişi ile başka bir işyerine/bölüme/ambara çıkıldığında tekrar irsaliye/fatura üzerinden de çıkışı yapılabiliyor.
Fiş içerisinde “Sabit Kıymet Kayıtları İle İlişkilendir” işlem ile açılan ekranda fiş içerisinde seçilmiş olan ambara ait sabit kıymet hareketlerinin gelmesi sağlandı.
36 WINERP-33739 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Duran Varlık Yönetimi
  Raporlar – Amortisman Tabloları
Amortisman Tabloları Raporu “Pivot Tablo Alan Listesi” Tablo Kolonlarına Alanlar Eklensede Tablo Alan Listesi Boş Kalıyor Bu Yüzden Pivot Olarak Alınamıyor
Amortisman tabloları raporu tablo olarak alındığında standart alanlara ay bilgisinin de gelmesi sağlandı.
37 WINERP-26948 Tiger3Enterprise Kalite Kontrol
  Ana Kayıtlar – Kalite Kontrol Kriter Setleri
Kalite Kontrol Değer Girişinde Miktar Aşıldığında Kontrol Yapmıyor ve Uyarı Vermiyor.
Kalite kontrol değer girişinde , malzeme kalite kontrol sonucu uygun değilse parametresine bağlı olarak , kontrol edilen malzeme miktarının satır miktarından fazla olup olmadığı kontrol edilerek uyarılması veya işlemin durdurulması sağlanmıştır.
38 WINERP-10203 Tiger3Enterprise Kaynak Yönetimi
  Üretim Raporları – Kaynak Kullanım Raporu
Kaynak kullanım raporu tablo olarak alındığında başlangıç-bitiş tarihleri ve saatleri değer döndürmüyor.
Kaynak kullanım raporu tablo ve excel olarak alındığında başlangıç/bitiş tarihleri ve başlangıç/bitiş saatleri alanları değer döndürmüyordu, hata düzeltilerek ilgili alanların değer döndürmesi sağlanmıştır.
39 WINERP-72233 Tiger3Enterprise Üretim Tanımları
  Ana Kayıtlar – Operasyonlar
Operasyon Kartı İçerisinde Tanımlanan İşgal Oranına Göre Operasyon Süre Hesaplaması Yapılabilmelidir.
Üretim emirlerinde iş istasyonları için kapasite kontrolü yapılırken operasyon kartındaki işgal oranına bakılmadan süreler hesaplanıyordu, hesaplamada düzeltme yapılarak aynı iş istasyonuna aynı zaman dilimi için birden fazla üretim emri açıldığında , üretim emirlerinde kapasite kontrolü yapılacak seçili ise işgal oranına bakılarak üretim emri başlangıç ve bitiş tarihleri oluşturulmaya başlanmıştır.
40 WINERP-76684 Tiger3Enterprise Üretim Kontrol
Üretim Emirlerinde Gerçekleşen Miktar Girişi Penceresinde Fire Tabı İçin Hareket Özel Kodu Üç Noktadan Seçilemiyor.
Üretim emirlerinde gerçekleşen miktar girişi penceresi, fire fişleri tabında Hareket özel kodu alanında üç noktadan seçim yapılarak kaydedilebilmesi sağlanmıştır
41 WINERP-76432 Tiger3Enterprise Üretim Kontrol
  Hareketler – Üretim Emirleri
Üretim Emirleri Fişine İncele İle Girildiğinde İşlem Bağlantıları/Çıktı Bağlantıları Kolonlarının Genişliklerine Müdahale Edilemiyor
Üretim emri fişine incele ile girildiğinde “İşlem Bağlantıları tabında Çıktı Bağlantıları kolonlarının genişliklerine müdahale edilemiyordu, edilebilmesi sağlanmıştır.
42 WINERP-77082 Tiger3Enterprise Üretim Kontrol
  Hareketler – Üretim Emirleri
İzleme Yöntemi Seri/Lot Olan Mamul İçin Üretim Emri Gerçekleşen Miktar Girişi Penceresinde Seri/Lot Otomatik Oluşturma Ve Toplu Seri Lot Stok Yeri Bilgileri Otomatik Oluşturma İşlemlerinde SERILOTN Tablosunda CREADED Alanları Boş Gelmektedir
Üretim emri gerçekleşen miktar girişi penceresinde Seri/Lot takipli ürünler için Seri/Lot/Stok Yeri Bilgileri Otomatik Oluşturma ve Toplu Seri Lot Stok Yeri Bilgileri Otomatik Oluşturma işlemleri yapıldığında LG_XXX_XX_SERILOTN tablosundaki CAPIBLOCK/CREADED alanlarının dolu olarak oluşturulması sağlanmıştır.
43 WINERP-78381 Tiger3Enterprise Üretim Kontrol
  İşlemler – Toplu Gerçekleşen Üretim Emri Maliyeti Hesaplama
Ayrıştırılmış Maliyet Hesaplama da Alt Yarı Mamul İçerisinde Sanal Yarı Mamul Varsa Sanal Yarı Mamulün Maliyetleri Bir Üst Seviyedeki Üretim Emrine Aktarılmıyor.
Ayrıştırılmış maliyet hesaplama da alt yarı mamul içerisinde sanal yarı mamul varsa sanal yarı mamulün maliyetleri bir üst seviyedeki üretim emrine aktarılmıyordu, hata düzeltilerek Ayrıştırılmış Maliyet Hesaplama ‘da sanal yarı mamul’e ait maliyetlerin üst seviyelere aktarılabilmesi sağlanmıştır.
44 WINERP-76662 Tiger3Enterprise Üretim Kontrol
  Maliyet Raporları – Üretim Emri Ayrıntılı Genel Gider Hareketleri Listesi
Üretim Emri Ayrıntılı Genel Gider Hareketleri Listesi Raporu Tabloya Alındığında Tek Satır Listelenmektedir.
Üretim emri ayrıntılı genel gider hareketleri listesi raporu tabloya alındığında tek satır listelenmekteydi, düzenleme yapılarak tüm satırların listelenmesi sağlandı.
45 WINERP-79441 Tiger3Enterprise Planlama
  Üretim Planlama – Ana Üretim Çizelgeleme (MPS)
Mrp ve Mps işleminde filtrele sonrasında tamam yapıldığında “Invalid pointer operation” mesajı alınıyor.
MRP ve MPS işlelerinde “Hesaplama Tipi” filtresi “İş İstasyonuna Göre ve “”Güvenlik Stoğu Dikkate Alınacak” filtresi “Evet” olarak hesaplama yapılmak istendiğinde hata alınıyordu, düzeltildi.
46 WINERP-8800 Tiger3Enterprise Planlama
  Üretim Planlama – Malzeme İhtiyaç Planlama (MRP)
MRP hesaplamasında fire oranı dikkate alınmıyor.
Reçete satırlarında fire faktörü tanımı yapılmış ,fire hesaplaması’da net olarak seçilmiş ise MRP ve CTP işlemlerinde, ihtiyaçlar hesaplanırken fire oranına göre ihtiyaçların hesaplanması sağlanmıştır.
47 WINERP-76534 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Talep Yönetimi
  Hareketler – Talep Fişleri
Talep Fişi İçerisinde Birim Fiyat Alanında Üç Noktadan Tanımlı Fiyat Getirildiğinde Kuruş Hanesi Yuvarlanıyor.
Talep Fişi içerisinde Birim Fiyat alanında üç noktadan tanımlı fiyat getirildiğinde kuruş hanesi yuvarlanıyordu, düzeltildi.
48 WINERP-69185 GO3Tiger3

Tiger3Enterprise

Talep Yönetimi
  Raporlar – Talep Karşılama Raporu
Stoktan Karşılama Olarak Oluşturulan Talep Fişleri Satırları Talep Karşılama Raporunda Listelenmiyor.
Talep karşılama raporunda “Stoktan Karşılama”satırlarının listelenmesi sağlanmıştır. Rapor tasarımında ve filtrelerde ilgili fiş türlerinin etiketleri yeniden düzenlenmiştir.
49 WINERP-77144 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Verilen Siparişler
Sipariş Fişi İçine Talep Hareketi Aktarıldığında Muhasebe Hesapları Penceresinde Kdvye Ait Masraf Merkezi Görünmüyor
Talep fişinde masraf merkezleri girilmiş olmasına rağmen sipariş fişi içine talep hareketi aktar seçeneği ile aktarım yapıldığında muhasebe kodları penceresinde KDV’ye ait masraf merkezleri gelmiyordu, hata düzeltilerek KDV satırları içinde masraf merkezinin gelmesi sağlanmıştır.
50 WINERP-9533 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
Müstahsil Makbuz girişinde uygulanan indirimlerin muhasebe hesabına veya maliyeti gönderilmesi ile ilgili F9 menüde fatura parametreleri seçeneğinin olması isteniyor.
Müstahsil makbuzlarında F9 menüye fatura parametreleri seçeneği eklenerek indirim ve masrafların yanstılacağı muhasebe hesabının seçilmesi sağlanmıştır.
51 WINERP-78813 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satınalma
  Hareketler – Alım Faturaları
Daha Önce Oluşturulmuş Satış İade/Satınalma Faturasında Ambar Değiştirildiği Durumlarda Negatif Seviye Kontrolü Yapılmıyor
Kaydedilmiş fişlere değiştirle girilip ,ambar bilgisi değiştirildiğinde ilgili malzeme ve ambar için ‘Negatif Stok Seviye Kontrolleri’ çalışmıyordu, hata düzeltilerek, fişlerde ambar değişikliklerinde ‘Negatif Stok Seviye Kontrolleri’ ‘nin uygulanarak çalıştırılması sağlanmıştır.
52 WINERP-11802 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
Pratik Tablo Raporları \ Cari Hesaplar Bazında Kar Dağılımı Raporuna iptal edilen faturaların tutarları da yansıyor.
Satış ve dağıtım modülü altında bulunan pratik tablo raporu olan “Cari hesap bazında kar dağılımı” raporuna iptal edilen faturaların yansımaması sağlandı.
53 WINERP-9732 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Ödemeli sipariş yazdığırıldığında Form tanımlarında bulunan Ödeme tipi bilgilerini sayfanın istenilen alanında basması sağlanamıyor.
Ödemeli sipariş ve fatura formları standart alanları arasına “Ödeme Tipi (Fiş)” alanı eklendi.Detaylar sekmesindeki ödeme tipi seçimi bu alan ile yazdırılabilecek.
54 WINERP-26057 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
İşlem Dövizi İle Girilen Sipariş Fişi İçerisinde Satırda Birim Seti Değiştirildiğinde Dövizli Birim Fiyatı Yanlış Değer Alıyor.
Malzemenin tanımlı fiyatı olmadığında işlem dövizi ile girilen sipariş fişi içerisinde satırda birim seti değiştirildiğinde dövizli birim fiyatı yanlış geliyordu, düzeltildi.
55 WINERP-32917 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Satış Siparişi, Konsinye Çıkış İrsaliyesi İle Çıkışı Yapılıp İade Alındığında Satış Sipariş Fişindeki Bekleyen Miktar Güncellenmiyor.
Satış siparişi konsinye çıkış ile çıkış işlemi yapıldıktan sonra konsinye çıkış irsaliyesi iade alındığında ilgilis satış siparişindeki bekleyen miktar alanları güncellenmiyordu, hata düzeltilerek iade miktarlarına göre siparişteki bekleyen miktar alanının güncellenmesi sağlanmıştır.
56 WINERP-63924 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Satış Siparişinde Teminat Riski İşaretli Değil İken, Satış Siparişi Faturalandığında Teminat Riskini Etkileyecek Kutucuğunu İşaretlenmek İstenildiğinde Fiş Satırlarında “Teminat Riskini Etkilemeyen Sipariş Satırları Var” Uyarısı Alınıyor.
Teminat riskini etkilemeyen satış siparişleri sevkedilirken veya faturalanırken , irsaliye/fatura içerisinde teminat riskini etkiyelecek olarak seçilemiyordu, hata düzeltilerek seçilebilmesi sağlanmıştır.
57 WINERP-78616 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Alınan Siparişler
Satış Siparişlerinde “Aktarıldığında İşlem Dövizi” Yetkisi Verilmemesine Rağmen Satış Siparişinde Detaylar Tabında Aktarıldığında İşlem Dövizinde Değişiklik Yapılabiiyor.
Satış siparişlerinde “Aktarıldığında İşlem Dövizi” yetkisi verilmemesine rağmen satış siparişinde detaylar tabında “Aktarıldığında İşlem Dövizi” alanında değişiklik yapılabiliyordu, düzeltildi.
58 WINERP-22961 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
İrsaliye içerisinde kullanılan Ödeme planı içerisinde Nakit, Çek, Senet gibi işlem tipi kullanıldığında İrsaliye üzerinden Faturala işlemi yapıldığında dikkate almıyor.
İrsaliyede kullanılan ödeme planı içerisinde işlem yapılmayacak dışındaki seçeneklerden biri seçili olduğunda, irsaliye üzerinden faturala işlemi yapıldığında seçilen ödeme fişinin açılması sağlanmıştır.
59 WINERP-25118 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
Toptan Satış İrsaliyesi Ekleniyor Üzerinde F9 Parçala İşlemi Yapılıyor, Ardından Parçalama İşlemi Sonrasında Oluşan 2. İrsaliye İptal Ediliyor Ancak Asıl İrsaliye Bilgileri Güncellenmiyor.
İrsaliye üzerinden parçalama işlemi ile oluşturulan irsaliyeler iptal edildiğinde ana irsaliye güncellenmediği için iptal işlemi yapılmak istenildiğinde kullanıcıların ikaz edilmesi için “Parçalanmış İrsaliyeyi İptal Ediyorsunuz , Ana İrsaliye Güncellenmeyecektir” (Tamam / Vazgeç) şeklinde uyarı mesajı eklenmiştir.
60 WINERP-26395 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
Satış İrsaliyelerinde İrsaliye Satırları Koda Göre Birleştirildiğinde İd Satır Tutarı Yanlış Değer Getiriyor.
Parametrelerde irsaliye satırları koda göre birleştirilecek seçildiğinde satış irsaliyesi yaz işleminde standart alanlarda kullanılan “İd Satır Tutarı” yanlış değer getiriyordu, düzeltildi.
61 WINERP-67116 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
Birden Fazla Satır Girilmiş Satış İrsaliyesinde İrsaliye Parçala İşleminde Satırları Silip Tek Satır Bırakıldığında Değişiklik Yapılmadığı İçin Parçalama Yapılmadı Hatası Alınıyor.
İrsaliye parçalama işleminde satır silinip tek satır bırakıldığında değişiklik yapılmadığı için kaydedilemiyordu.Bu kapsamda satır çıkarma ve ekleme özelliği kaldırıldı.

Not:Çıkartılmak istenen satırdaki miktar 0 yapılmalıdır.

62 WINERP-79135 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış İrsaliyeleri
GİB’te İşlenemedi statüsünde olan e-İrsaliye Değiştir işlemi ile düzenlenerek yeniden sunucuya gönderilebilmeli.
e-İrsaliye olarak düzenlenen ve “GIB’de işlenemedi” statüsünde olan irsaliyelere “Değiştir” ile girilebilmesi sağlanmıştır.
63 WINERP-8379 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura Üzerinde F9 Menüdeki “Kapat” İşleminde Ödeme Tipi Değiştirilemiyor.
Fatura kaydedildikten sonra F9 menüden KAPAT seçeneğinde ödeme tipi değiştirilip hesap/kasa kodu seçimi yapılıp kaydet yapıldığında açılan tahsilat fişi kaydedilmeden kapatıldığında ilgili fatura üzerinden tekrar Kapat işlemi yapıldığında tahsilat işlemi yapılmış gibi , ödeme tipi alanları değiştirilemiyordu, hata düzeltilere değiştirilebilmesi sağlanmıştır.
64 WINERP-9988 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Ek malzeme kullanılması durumunda ek malzemenin ana malzemesinin fiyatı, tanımlı fiyat kartından gelmemeli.
Ek malzeme kartındaki ana ürünün tanımlı fiyat kartı olduğu durumda ek malzeme kartındaki fiyat bilgisi fişe getirilemiyordu,düzeltildi.
65 WINERP-9992 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura form tasarımı içerisinde grup indirim alanı malzeme grup kodu için satıra tanımlandığında son satır için değer getiriyor.
Fatura form tasarımı içerisinde grup indirim alanları fiş satırı (31) alanına tanımlandığında, fatura içerisinde birden fazla grup olduğunda son satır için değer getiriyor. Tüm satırlar için değer getirmesi sağlandı.
66 WINERP-10046 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
İrsaliye formu yazdırırken net toplam ağırlık alanı hatalı değer getiriyor.
Sipariş,irsaliye ve fatura form tasarımlarında bulunan “Toplam Net Ağırlık”,”Toplam Brüt Ağırık”,”Toplam Net Hacim” ve “Toplam Brüt Hacim” alanları hatalı değer basıyordu,düzeltildi.
67 WINERP-10745 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Satış Faturasında Malzeme Sınıfı Seçilip F9 Menüden Malzeme Sınıf Detay Satırları Penceresi Açıldığında Döviz Bilgisi Türü Farklı Listeleniyor.
Fatura içerisinde F9-Mazeme Sınıfı Detay Satırları ekranı açıldığında fatura içerisinde seçilmiş olan döviz türü gelmiyordu, düzeltildi.
68 WINERP-13037 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura İçerisinde Satır İndirimi Olan Malzemenin Kodu Değiştirildiği Zaman İndirim Muhasebe Kodu Değişmiyor.
Fatura içerisinde satır indirimi veya masrafı olan bir malzemenin kodu satır silinmeden değiştirilerek başka bir malzeme kodu seçildiğinde, indirim ve masraf muhasebe kodu eski malzemenin muhasebe kodu olarak kalıyor ve değişmiyordu, hata düzeltilerek yeni malzemeye göre diğer muhasebe kodlarınında güncellenmesi sağlanmıştır.
69 WINERP-17150 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Satış ve Satınalma faturalarına istinaden oluşturulan “Fiyat farkı faturası” içerisinde ‘Genel İskonto / Masraf ‘ satırında F9 ile ‘Fatura Aktarımı’ yapıldığında fatura içerisindeki stok kartları “Genel İskonto / Masraf ” satırına ekleniyor.
Fiyat farkı faturaları içerisinde genel indirim masraf alanlarında f9-fatura aktarımı işlemi yapılmak istendiğinde aktarım ile gelen malzeme satırları genel indirim ve masraf alanına geliyordu,düzeltildi.
70 WINERP-23619 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fiyat Farkı Faturasına Karma Koli Seçildiğinde Satırlara KDV Oranı Gelmiyor.
Fiyat farkı faturasına karma koli seçildiğinde satırlara KDV oranı gelmiyordu, düzeltildi.
71 WINERP-26400 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Toptan Satış İade Faturasında Promosyon Malzemenin Borç Muhasebe Hesap Kodu Muhasebe Bağlantı Kodlarından Geliyor, Malzeme Kartından Gelmeli
Toptan satış iade faturasında promosyon malzemenin borç muhasebe hesap kodu muhasebe bağlantı kodlarından geliyordu.Malzeme kartında satış iadeler muhasebe kodu varsa karttan gelmesi sağlandı. Malzeme kartında tanım yoksa muhasebe bağlantı kodlarından gelmektedir.
72 WINERP-29975 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
İD Sipariş Fişi Form Tasarımında Sayfa Toplamı İD Alanı Çalışmıyor.
Sipariş form tasarımında bulunan “Sayfa Toplamı (id)” alanı değer getirmiyordu,düzeltildi.
73 WINERP-31125 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Satış Faturası Üzerinden Barkod Yazdırıldığında Satış Miktarı Alanı Değer getirmiyor.
Satış faturası barkod yaz tasarımındaki satış miktarı standart alanı değer getirmiyordu , hata düzeltilerek değer getirmesi sağlandı. Aynı tasarımdaki satış miktarı (genel) alanı ilgili lot numarasından yapılan tüm faturaların toplam miktarını getiriyordu sadece ilgili faturanın genel toplamını getirmesi sağlandı.
74 WINERP-32655 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Cari Hesap Ve Fatura Yetki Kodu Olduğunda Satış Faturasında Son Satış Fiyatı Seçildiğinde Yetki Kodu Kontrol Edilmeden Tüm Faturalar Listelenmekte.
Satınalma ve satış faturaları satırlarına birim fiyat alanı üç nokta seçeneklerinde yer alan son satınalma ve son satış fiyatı seçeneklerinin kullanıcının yetki koduna göre listeleme yapması sağlanmıştır.
75 WINERP-35188 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura Yazdırılırken Genele Yapılan Masrafın Kdv Tutarı Yazdırılamıyor
Fiş formu yazdırıldığında genele ve satıra yapılan masrafın Kdv tutarı yansımıyordu, düzeltildi.
76 WINERP-35342 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Karma Koli Ürününü Satış Faturasında Barkod ile Girdiğimizde Miktarı Artırdığımızıda Alt Satır Tutarları ve KDV Tutarları Artmıyor.
Karma koli ürünü faturaya barkod ile girişi yapılırken miktarı tekrar barkod okutularak arttırıldığında, alt satır tutarları ve KDV tutarları artmıyordu, düzeltildi.
77 WINERP-38561 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura Parametrelerindeki Birim Fiyat Öndeğeri Son Satış Fiyatı(Bu Müşteriden) Olduğu Durumda Fatura İşlem Dövizli İse Birim Fiyatı Yanlış Getiriyor.
Fatura parametrelerindeki ‘Birim Fiyat Öndeğeri; Son Satış Fiyatı(Bu Müşteriden)’ olduğu durumda fatura “İşlem Dövizli” ise birim fiyat yanlış geliyordu, düzeltildi.
78 WINERP-39346 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Faturada Barkod Girişinden Barkod Okutulduğunda Fatura Toplam Alanı Miktar ve Birim Fiyata Göre Güncellenmeli.
Sipariş, irsaliye ve faturalarda barkod girişinden barkod okutulduğunda fatura toplam alanı miktar ve birim fiyata göre güncellenmesi sağlandı.
79 WINERP-63796 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Dövizli İrsaliyede Dövizli İndirim Tutarı Girip Fatura İçinden İrsaliye Çağrıldığında İndirim Dövizli Tutar Gelmiyor.
Dövizli olarak kesilen irsaliye fatura içerisine aktarıldığında uygulanan indirim satırlarına ait dövizli tutar bilgisi boş geliyordu,düzeltildi.
80 WINERP-75056 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Satınalma ve Satış İade İşlemlerinde Malzeme Seri/Lot Takipli ve Fatura İşlem Dövizliyse “Dövizli İade Maliyeti” Alanı Pasif Geliyor.
Satınalma ve Satış İade işlemlerinde malzemeler Seri/Lot takipli ve fatura işlem dövizli ise satırlarda iade tipi alanı iade maliyeti seçildiğinde “Dövizli İade Maliyeti” alanı pasif geliyordu, düzenleme yapılarak “Dövizli İade Maliyeti” alanına veri girişi yapılabilmesi sağlanmıştır.
81 WINERP-75574 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
İşlem Dövizli Satış Faturası İade Tipi Giriş-Çıkış Maliyeti Seçilip İade Alındığı Durumda Dövizli Tutar Yanlış Değer Getiriyor.
İşlem dövizli irsaliye içerisinde malzeme seçiminden sonra İade Tipi kolonunda ‘Giriş/Çıkış Maliyeti’ seçilip ilgili satış faturası ile ilişkilendirme yapıldığında dövizli birim fiyat alanı güncellenip yerel para birimi sabit olarak kalıyordu, irsaliyede kullanılacak para birimi işlem dövizi seçilmiş ise ilişkilendirme sonrasında işlem dövizli birim fiyat sabit kalması sağlanarak yerel para biriminin güncellenmesi sağlanmıştır.
82 WINERP-77295 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
İhraç Kayıtlı Satış Faturası İle Satışı Yapılan Lotlu Malzeme İade Alındıktan Sonra Tekrar Satışı Yapılmak İstendiğinde Lot Penceresinde Görünmüyor.
İhraç kayıtlı satış faturası ile satışı yapılan lotlu malzeme iade alındıktan sonra tekrar satışı yapılmak istendiğinde lot penceresinde görünmüyordu, düzeltildi.
83 WINERP-78418 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Fatura Tasarımında İrsaliye No (Ana İrsaliye) Ve İrsaliye Tarihi (Genel) Alanları Değer Getirmemektedir.
Fatura tasarımında irsaliye no (ana irsaliye) ve irsaliye tarihi (genel) alanlarına değer gelmiyordu, düzeltildi.
84 WINERP-78607 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Ek Vergili Malzeme Bulunan Satış Faturası Kaydedildiğinde Satış Ek Vergi Muhasebe Koduna Malzeme Satış Muhasebe Kodunu Getirmektedir.
Satış faturasında ek vergili malzemenin, satış ek vergi muhasebe koduna malzeme satış muhasebe kodu geliyordu, düzeltildi.
85 WINERP-78649 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
2.54.00.00 Versiyonda Faturada Cari Hesap Kartı Seçildiğinde Satış Elemanı Bilgisi Otomatik Gelmiyor.
Satıcı – cari hesap bağlantılarının sevk adresi bazında tanımlanabilmesi geliştirmesi sonrası , daha önce satıcı – cari hesap bağlantısı olan cari hesaplar satınalma ve satış işlemlerinde kullanıldığında , hatalı olarak satış elemanı öndeğeri otomatik gelmiyordu, hata düzeltilerek hem satıcı – cari bağlantısı hem de satıcı – cari – sevkiyat adresi bağlantıları kontrol edilerek fişlerde satış elemanı kodunun otomatik olarak gelmesi sağlanmıştır.
86 WINERP-78717 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Hareketler – Satış Faturaları
Kuruluş Bilgilerinden Zorunlu Alanlardan Fatura İçin Ticari İşlem Grubu Zorunlu Hale Getiriliyor Fatura içerisinde Ticari İşlem Grubu Seçmeme Rağmen Faturayı Kaydederken ; Cari Hesap Ticari İşlem Grubu Bilgisi Girilmelidir Uyarısı Alınıyor.
Fatura zorunlu alanlarında bulunan “Cari Hesap Ticari İşlem Grubu” alanı cari hesap kartının içerisindeki ticari işlem grubunu kontrol ediyordu,fatura içerisindeki ticari işlem grubunu kontrol etmesi sağlandı.
87 WINERP-22518 Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Satış Teklif Yönetimi – Satış Faaliyetlerim
Satış Teklif Yönetimi/ Sözleşme Form Tasarımında Teklif Fişi Standart Alanları Bilgi Getirmemekte.
Satış teklif yönetimi / sözleşme form tasarımında teklif fişi standart alanları değer getirmiyordu, düzeltildi.
88 WINERP-26790 Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Satış Teklif Yönetimi – Satış Faaliyetlerim
Satış Sözleşmesi içerisinde Miktar Kontrolü yapılsın işaretlendikten sonra Sözleşmede birden fazla satı ve bunlara bağlı indirim varsa parçalı sipariş oluşturmada tüm indirimler geliyor.
Satış sözleşmesi içerisinde “Miktar Kontrolü Yapılsın” işaretli olduğunda ve sözleşme satırlarında birden fazla satıra bağlı indirim/masraf satırları varsa, sözleşme üzerinden parçalı sipariş oluşturulurken başka malzemelere ait indirim/masraf satırları diğer malzemeler için tekrar geliyordu, hata düzeltilerek gelmemesi sağlandı.
89 WINERP-9505 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Malzeme Raporları – Cari Hesaplara Göre Satış Dağılımı
Cari hesaplara göre satış dağılım raporunun, Ayrıntılı satış raporu gibi üst malzeme sınıfı kodu filtresi kullanıldığında detay malzemelerin listelenebileceği şekilde çalışması gerekiyor.
Cari Hesaplara Göre Satış Dağılım ve Cari Hesaplara Göre Satınalma Dağılım Raporlarında “Üst Malzeme Sınıfı Kodu” filtresi verilmek istendiğinde raporda veri gelmiyordu,düzeltildi.
90 WINERP-35419 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Malzeme Raporları – Cari Hesaplara Göre Satış Dağılımı
Cari Hesaplara Göre Satış Dağılımı Raporunda Tanımlı Alan Oluşturulurken “Veri Bağlantıları” Alanındaki “Invoice” Tablosundan Alan Getirilemiyor.
Cari Hesaplara Göre Satış / Satınalma Dağılımı raporları tanımlı alanlarına “Veri Bağlantıları” Alanındaki “Invoice” tablosundan alan eklendiğinde veri getirilmiyordu, hata düzeltilerek “Invoice” tablosundan veri getirilebilmesi sağlanmıştır.
91 WINERP-10014 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Fatura Raporları – Satışlar Finansal Uygunluk Analizi
Satışlar finansal uygunluk analiz raporunda fiş tarihi filtresine göre döküm alınamıyor.
Satışlar finansal uygunluk analizi raporunda fiş tarihi filtresi çalışmıyordu,düzeltildi.
92 WINERP-11694 Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Plasiyer Satış Raporları – Plasiyer Listesi
Karlılık Analizi, Karlılık Analizi (RD),Yerleşim Bazında Kar Dağılımı Raporlarında hareket yılı sayısal olarak geliyor.
Satış ve dağıtım modülü altındaki pratik tablo raporlarında hareket tarihi alanına yanlış formatta değer geliyordu,düzeltildi.
93 WINERP-9966 Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Plasiyer Satış Raporları – Satış Rotası Bazında CH Borç/Alacak Toplamları
Satış Elemanı performans raporu filtrelerinde işlem dövizi filtresi, döviz türü seçimi yapılmasına rağmen tutar karşılığı Tl olarak getirilmekte.
Satış performans raporu filtre seçeneklerine “Tutarlar İşlem Dövizine Göre Gelsin=Evet/Hayır” filtresi eklendi.
94 WINERP-31146 Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Teklif Yönetim Raporları – Teklif / Sözleşme Hareketleri
Teklif/ Sözleşme Hareketleri Raporu Excel ortamına alındığında Sözleşmede yer alan satırların hepsini getirmiyor.
Teklif / Sözleşme Hareketleri raporu tablo ve excel olarak alındığında bağlı satırların hepsi listelenmiyordu, hata düzeltilerek teklif/sözleşme satırlarının tümünün listelenmesi sağlanmıştır.
95 WINERP-9598 Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Teklif Yönetim Raporları – Ayrıntılı Teklif / Sözleşme Dökümü
Ayrıntılı sözleşme dökümü raporunda satırlar karışık listeleniyor, teklife göre sıralanmalı.
Ayrıntılı Teklif / Sözleşme Dökümü raporu listeleme şekli=müşteri olarak alındığında teklife göre sıralı listeleme yapılamıyordu,düzeltildi.
96 WINERP-10427 Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  Paketleme Raporları – Paket İçerik Raporu
Paket içerik raporu tablo olarak alınamıyor.
Paket içerik raporu tablo olarak alınamıyordu,düzeltildi.
97 WINERP-21889 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Satış ve Dağıtım
  İşlemler – *
Satış Ödeme Hareketleri Raporunda Alt Toplam Alanında Toptan Satış İade Türündeki Faturayı da Topluyor, Çıkartmalı.
Satış Ödeme Hareketleri raporunda iade faturaları ara toplam ve genel toplam alanlarına poziif olarak yansımaktaydı, ara toplam ve genel toplam alanlarına negatif olarak yansıması sağlanmıştır.
98 WINERP-35642 Tiger3

Tiger3Enterprise

İthalat
  Hareketler – İthalat Operasyon Fişleri
İthalat Operasyon Fişleri İçin Toplu Fiyat Farkı Faturası Kesilirken Satırlarda ki Para birimi ID Seçilmiş Olmasına Rağmen F9 Menüdeki Tutar Dağıtım Alanına Girilen Değer Faturaya TL olarak Yansıyor.
İthalat operasyon fişleri üzerinden toplu fiyat farkı faturası kesilirken kullanılacak para birimi işlem dövizi seçilmiş olmasına rağmen F9 sağ tuş menüdeki tutar dağıtım ekranında girilen değer faturanın yerel para birimi tutarlarına yansıyordu, kullanılacak para birimi seçimi işlem dövizi ise tutar dağıtım ekranında girilen değerin dövizli tutara yansıması sağlanmıştır.
99 WINERP-15531 Tiger3

Tiger3Enterprise

İthalat
  Hareketler – Millileştirme Fişleri
Millileştirme Fişinde Kullanılacak Para Birimi Genel Bölümü EURO Olarak Seçiliyor Ancak Toplam Masraf ve İthalat Toplamı Güncellenmiyor.
Millileştirme fişinde kullanılacak para birimi genel bölümü EURO olarak seçildiğinde Genel Euro bölümünde toplam masraf ve ithalat toplamı Euro olarak güncellenmiyordu, hata düzeltilerek güncellenmesi sağlanmıştır.
100 WINERP-25134 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

İhracat
  Ana Kayıtlar – İhracat Kredileri
Eximbank Kredisinin Kapanması Durumunda Kredinin Durum Bilgisi Yürürlükte/Kapandı Durumunda Gelmeli
Eximbank kredisi içerisinde kalan miktarın sıfırlanması durumunda kredinin durumunun kapandı olarak güncellenmesi sağlanmıştır.
101 WINERP-37678 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kartları
Dövizli Kredi Hesabında Limit Tanımlayıp Dövzili Olarak Teminat Mektubu Girildiğinde Hesabın Kullanılan Limit Bilgisini Tl Üzerinden Yapıyor İlgili Döviz Üzerinden Yapmalıdır.
Dövizli ticari hesap için girilen teminat mektubunun banka hesabının döviz türü üzerinden teminat limitine etki etmesi sağlandı.
102 WINERP-30889 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kredileri
Ödeme işlemi Olan Banka Kredisi Değiştirildiğinde Ödeme Kaydının Durumu Değişiyor(Yürürlükte Oluyor)
Tüm taksit hareketleri ödenmiş ve kapandı statüsündeki banka kredilerinin değiştir seçeneği ile açılamaması sağlandı.
103 WINERP-36188 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kredileri
Rotatif Kredilerde Faiz Hesaplatıp İlgili Banka Fişi Silindiğinde Krediye Eklenen Faiz Tutarı Silinmiyor.
Rotatif kredilerde faiz hesaplatılıp oluşan banka fişi silinmek istendiğinde uyarı mesajı verilerek silinmesi engellenmiştir. Rotatif krediler için banka kredi taksitleri ekranında F9 menüye “Faiz Hesaplamasını Çıkar” seçeneği eklenmiştir. Ayrıca kullanıcı yetkilerindeki finans-hareketler-banka kredi taksitleri seçeneği altına “Faiz Hesaplamasını Çıkar” yetkisi eklenmiştir.
104 WINERP-63359 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kredileri
Firma Kopyalama İle Devir İşlemi Yapıldığında Kapandı Durumundaki Çek Karşılığı Krediler Yürürlükte Olarak Aktarılıyor
Firma Kopyala seçeneği ile devir işlemi yapıldığında kapandı durumundaki Çek Karşılığı Krediler ve Senet Karşılığı Krediler , yeni firmaya yürürlükte olarak aktarılıyordu.Kapandı statüsündeki kredilerin yeni döneme de kapandı olarak devredilmeleri sağlanmıştır.
105 WINERP-76950 GO3

 

Finans
  Ana Kayıtlar – Banka Kredileri
Mmplus İçerisindeki Kısıtlı Go 3 Ürününde Gelen Banka Kredileri Seçeneği Kaldırılmalıdır.
Mmplus içerisindeki kısıtlı Go3 ürününde gelen banka kredileri seçeneği kaldırılmıştır.
106 WINERP-10292 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari hesap kartı üzerinden alınan ekstre raporunda çek iade işlemi sonucu oluşan dekontlarda rapor üzerinden kart ve hareket ulaşımı özelliği bu kayıtlarda çalışmıyor.
Cari hesap ekstresinde çek senet iade işlemi sonrası oluşan borç ve alacak dekontları hareketleri üzerinden ilgili fişlere erişilebilmesi sağlandı.
107 WINERP-31680 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Sıralı Çek Girişi Yapılıp Borç Kapama İşleminden Sonra Herhangi Bir Çek Geri Alma Yapıldığında Cursor Her Seferinde Browserda Vadeye Göre İlk Çek Üzerinde Konumlanmakta
Borç takip ekranında herhangi bir işlem üzerinden geri alma yapıldığında eğer satırdaki kayıt fiziksel olarak kapatma işlemi ile oluşmamamış bir kayıt ise , işlem tamamlandığında cursor bu kaydın üzerine konumlanması sağlanmıştır, eğer geri al işlemi yapıalcak satır kapatma işlemi ile oluşmuş ve geri al işlemi ile kayboluyorsa , cursorın ana kaydın üzerine konumlanması sağlanmıştır.
108 WINERP-36497 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari Hesap Kart Browserında Açıklama Seçilerek Listeleme Yapılıyor.Browser Kapatılıp Açıldığında Tekrar Kod Olarak Gelmekte.
Cari hesap ekranında açıklama kolonuna göre sıralama yapıldıktan sonra kapatılıp tekrar açıldığında yapılan sıralama saklanmıyordu,düzeltildi.Yapılan sıralama sadece artan “Asc” formatında saklanabilmektedir.
109 WINERP-60411 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari Hesap Kartında Risk Limiti Aşıldığında Ciro Çek/Senetlerinde Seçili Olan Parametre, Devir İle Sonraki Yıla Aktarılmıyor.
“Cari Hesap Risk Parametreleri=Devredecek” parametresi ile devir işlemi yapıldığında cari hesap kartı içerisindeki risk seçenekleri hatalı aktarılıyordu, düzeltildi.
110 WINERP-76672 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Cari Hesap Kartları
Cari Hesap Üzerinde Mutabakat(Form Ba-Bs) Alma İşleminde Veri Alma İşlemi Düzenleme Tarihine Göre Seçildiğinde Hata Alınıyor
Cari hesap üzerinde yaz mutabakat(form ba-bs) işleminde veri alma işlemi filtresi düzenleme tarihine göre seçildiğinde hata alınıyordu, düzeltildi.
111 WINERP-8042 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Çek/Senet Kartları
Çek ve Senet kartları browserında durum filtresinde “karşılığı yok” filtresi bulunmuyor.
Çek/senet kartları browserı filtrelerinde, statü filtresine “karşılığı yok” statüsü eklenmiştir.
112 WINERP-34524 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Çek/Senet Kartları
Çek/Senet Browserı Ctrl+F Liste Seçeneklerindeki Çek/Senet Kartları.Çek Numarası Alanı Kaldırılmalı
Çek/senet browserında Ctrl+F seçeneklerinde bulunan yeni seri numarası seçeneği “Seri Numarası” olarak değiştirilmiştir. Çek numarası seçeneği ise silinmiştir.
113 WINERP-41674 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Çek/Senet Kartları
Bankada Karşılıksız Statüsünden Portföye İade Edilen Çekler Devredilemiyor.
Bankada karşılıksız statüsünden portföye iade edilen çekler devredilemiyordu, düzeltildi.
114 WINERP-35347 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ana Kayıtlar – Ödeme/Tahsilat Planları
Banka Üzerinden Tanımlanan Geri Ödeme Planı Kullanım Dışı Olmasına Rağmen Kredi Kartı Ödeme Planlarında Gözüküyor.
Banka üzerinden tanımlanan geri ödeme planı kullanım dışı olmasına rağmen kredi kartı ödeme planlarında gözüküyordu. Bu alanda listelenmemesi sağlandı.
115 WINERP-24634 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Banka Raporları – Banka Ekstresi
Banka Hesap Ekstresinde Ticari İşlem Grubu Filtresi Çalışmıyor.
Banka Ekstresi ve Banka Hesap Ekstresi raporlarında bulunan “ticari işlem grubu” filtresinin ismi “cari hesap ticari işlem grubu” olarak değiştrilerek ; gelen havale,gönderilen havale,alınan hizmet faturası ve verilen hizmet faturaları için filtreleme yapması sağlandı.
116 WINERP-25606 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Banka Raporları – Hesap Detayına Göre Dağılım
Teminatsız kredi ekleniyor.Hesap Detayına Göre Dağılım Raporunda Listelenmiyor.
Hesap Detayına Göre Dağılım Raporu’nda içerisinde kredi hesaplarının listelendiği teminatsız krediler için alan eklendi.
117 WINERP-10275 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Cari Hesap Ekstresi
Fiş Satırlarındaki Açıklama Alanı “Line.exp” Alanı İle Satıra Getirildiğinde Devreden Durum Satırına Bir Sonraki Fiş Açıklaması Yazılıyor.
Fiş satırlarındaki açıklama alanı “Line.exp” alanı ile satıra getirildiğinde devreden durum satırına bir sonraki fiş açıklamasını yazıyordu, düzeltildi.
118 WINERP-35097 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Cari Hesap Ekstresi
Cari Hesap Ekstresinde Karşılıksız Çıkan Çek/Senet’den Dolayı Oluşan Borç Dekontu Satırında Ortalama Vade Tarihi Boş Geliyor. Çek/Senet Vade Tarihi Listelenmeli.
Cari hesap ekstresinde karşılıksız çek/senetin müşteriye iadesi ile oluşan borç dekontu satırında ortalama vade tarihi boş geliyordu. Çek/senet vade tarihinin listelenmesi sağlanmıştır.
119 WINERP-35098 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Cari Hesap Ekstresi
Cari Hesap Ekstresinde Kasa Ve Banka Üzerinden Yapılan Carİ Hesap İşlemlerine Ait Satırlarda Ortalama Vade Tarihi Boş Geliyor, İşlem Tarihi Listelenmeli.
Cari hesap ekstresinde Kasa ve Banka üzerinden yapılan cari hesap işlemlerine ait satırlarda Ortalama Vade Tarihi alanında İşlem Tarihinin listelenmesi sağlanmıştır.
120 WINERP-37220 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Cari Hesap Ekstresi
Cari Hesap Ekstresi, Detaylı Alındığında, Fatura Başlık Bilgileri İlk Sayfada Listelenirken Fatura Detayının Bir Bölümü İlk Sayfa Bir Bölümü İkinci Sayfada Listeleniyor Fakat İlk Sayfa Alt Kısmında Fatura Detayı Kadar Boşluklar Olmasına Neden Oluyor
Cari hesap ekstresi raporu form tasarımında sayfa kullanım alanı arttırıldı.
121 WINERP-29744 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Cari Hesap Raporları – Taksit Hareketleri Raporu
Taksit Hareketleri Raporu Alındığında Yetki Kodu Kontrolü Yapılmadan Tüm Cari Hesaplara Ait Taksit Hareketleri Listelenmekte.
Taksit hareketleri ekranında kullanıcının cari hesap kartlarındaki yetki kodunu kontrol etmeden tüm hareketleri listeliyordu,düzeltildi.
122 WINERP-29870 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Döviz Raporları – Çapraz Kur Listesi
Çapraz Kur Listesi Raporunda Döviz Türünde 173 Çapraz Kurda TL seçildiğinde Syntax near hatası alınıyor.
Döviz türü filtresinde 60’dan büyük numaralı bir veya daha fazla kur seçildiğinde hata alınıyordu, düzeltildi.
123 WINERP-9800 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka döviz satış belgesine öndeğerleme servisi ile muhasebe kodları atama işleminde cari hesap muhasebe kodu ataması yapılamıyor.
Banka döviz alış ve satış fişlerine öndeğerleme servisi ile kartlardan muhasebe kodu ataması yapılamıyordu, hata düzeltilerek yapılabilmesi sağlanmıştır.
124 WINERP-27199 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka Fişleri Browserında F8 Filtre Ekranında Ve Browser Altındaki Filtre Ekranında Borç/Alcak Alanlarında Kuruşlu Tutarlar Girilemiyor.
Banka fişleri browserında F8 filtre ekranı tutar alanlarında kuruşla veri girişi yapılamıyordu, kuruşlu veri girişi yapılabilmesi ve filtreleme yapılabilmesi sağlanmıştır.
125 WINERP-33166 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Dbs Sistemi İle Oluşmuş Banka Havale Fişine Cari Hesap Banka Şube Bilgileri Öndeğer Gelmiyor
Dbs sistemi ile oluşmuş banka havale fişine cari hesap banka şube bilgileri gelmiyordu. Cari hesap katında girilmiş olan ilk sıradaki banka bilgisinin gelmesi sağlandı.
126 WINERP-35708 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka İşlemleri Toplu Kayıt Ekle İle Girildiğinde Otomatik Muhasebeleştirme Parametresi Çalışmıyor.
Banka işlemleri toplu kayıt ekle ile girildiğinde otomatik muhasebeleştirme aktif olmasına rağmen muhasebeleştirme yapılmıyordu, yapılması sağlandı.
127 WINERP-37060 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka İşlem Fişinde Muhasebe Kodları, Fiş Oluştuktan Sonra Değiştirilemiyor.
Banka kredi taksit ödemesi sonucu oluşan banka fişinin muhasebe kodları değiştirilemiyordu, düzeltildi.
128 WINERP-73466 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Banka Fişleri
Banka Fişlerinde Yerel Para Birimine Göre Girilen Fişlerde BNFLINE Tablosunda TRRATE Alanı 1 olarak Değer Atıyor.
Banka fişlerinde Yerel Para Birimine göre girilen fişlerde BNFLINE tablosunda TRRATE alanının 0 olarak değer ataması sağlanmıştır.
129 WINERP-19909 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Cari Hesap Fişleri
Faiz Oranı Olmayan Hareketlerde Vade Farkı Fişi Vade Farkını Cari Hesap Kartından Okuyor.
Vade farkı faturasında, vade farkı hesaplama yapılırken filtrelerde yer alan “Faiz Oranları: Hareketlerden Okunacak / Cari Hesap Kartından Okunacak ” filtresi hareketlerden okunacak olarak seçildiğinde de Cari hesap kartında tanımlı ödeme planının faiz oranını baz alarak hesaplama yapıyordu, hata düzeltilerek filtre seçimine göre hesaplamanın yapılması sağlanmıştır.
130 WINERP-37970 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Cari Hesap Fişleri
Kredi Kartı Geri Ödeme Planında Trunc Fonksiyonu Kullanıldığında Geri Ödeme Tarihi, Tutarı Oluşmamakta.
Kredi kartı geri ödeme planında Trunc fonksiyonu kullanıldığında geri ödeme satırları oluşması sağlanmıştır.
131 WINERP-76787 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Cari Hesap Fişleri
Kredi Kartı Sihirbazı Ekranında Önceki Mali Yıl Açıkken Aynı Anda Fatura Browserı Açıldığında İlgili Yılın Değil,Sihirbazda Seçilen Yıla Ait Faturalar Listelenmektedir
Kredi Kartı sihirbazı açık olduğunda ve dönem değişikliği işlemi çalıştırılırsa , ağaç üzerinden herhangi bir menüye tıklandığında “Kredi Kartı Sihirbazı Kullanımında Dönem Değişikliği Yapılmıştır, Mevcut Dönemde İşlem Yapmak İçin Öncelikle Kredi Kartı Sihirbazını Kapatınız” şeklinde uyarı mesajı verilmesi ve işlem yapılamaması sağlanmıştır.
132 WINERP-9345 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
İD olarak girilen kasa ve banka fişleri kopyalanıp tarih değiştirildiğinde kur güncellenmiyor.
İşlem dövizli olarak girilmiş kasa işlemlerinde tarih değiştirildiğinde döviz bilgileri girişinde kur bilgisi yeni tarihe göre güncellenmesine rağmen ön ekrana yerel para birimi tutarları güncellenmiyordu, hata düzeltilerek tarih değişikliğinde yeni kura göre tutarların güncellenmesi sağlanmıştır.
133 WINERP-9522 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasadan yapılan cari hesap işlemlerinde tarihe göre numara şablonu kullanıldığında,işlem no kolonuna yanlış numara atıyor.
Kasadan yapılan cari hesap işlemlerinde tarihe göre numara şablonu kullanıldığında, işlem no kolonuna yanlış numara atıyordu. Tanımlanan şablona göre numara atanması sağlandı.
134 WINERP-9751 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
İşlem Dövizli Senet Kasadan Tahsil Edilmek İstendiğinde Fiş Genelinde Euro Tutarı Hesaplamıyor
Kasadan çek senet tahsili işlemlerinde genel kullanılacak para birimi alanında euro seçildiğinde tutar hesaplanmıyordu,düzeltildi.
135 WINERP-9801 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Dövizli kasa kartına işlemin yapıldığı güne ait kur girişi yapılmadan hareket kayıt edilebiliyor.
Dövizli kasa işleminde dövizli hareket kontrolü olduğu durumda kur bulunmaması sebebiyle dövizli tutar hesaplanmadan kayıt yapılabiliyordu,düzeltildi.
136 WINERP-12240 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasa işlemleri browserında işlem no kolonuna göre sıralama yapılıp browser kapatılıp açıldığında sıralama saklanmıyor.
Kasa işlemleri ekranında kasa işlem numarasına göre yapılan sıralama saklanamıyordu,düzeltildi.
137 WINERP-22782 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasa Hareketlerinde Döviz Türü Kontrolü: Yapılacak Seçili Olmasına Rağmen Kasa Virman İşleminde Kontrol Yapılmıyor.
Kasa işlemlerinde Virman Borç/Alacak fişlerinde virman yapılacak kasa seçilirken eğer kasaların döviz türleri farklı ve iki kasadan herhangi birinde hareketlerde döviz türü değiştirilemeyecek seçili ise uyarı mesajı verilerek kasa seçimi yapılması engellenmiştir.
138 WINERP-49590 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasa İşlemlerinde Geriye Dönük Fiş Kaydedildiğinde Negatif Seviye Kontrolü Sağlamıyor.
Finans parametrelerinde bulunan “Kasa Negatif Seviye Kontrolü” parametresi fiş tarihi değiştirildiğinde hatalı çalışıyordu,düzeltildi.
139 WINERP-77501 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasa İşlemleri Ve Banka İşlemleri Pencerelerinde Kilitlenen Faturalar , Satış Ve Satın Alma Faturaları Browserında Kilit İşareti Görseli Olmadan Geliyor.
Kasa ve bankadan modulünden kilitlenen faturalar, fatura browserında kilitlenmiş olarak görünmüyordu, hata düzeltilerek hem browserda kililenmiş olarak görünmesi hem de browser filtrelerinde kilit durumuna göre listeleme yapılabilmesi sağlanmışır.
140 WINERP-77620 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Kasa İşlemleri
Kasadan Girilen Cari Hesap Fişi Kopyalanıp Makbuz Numarası Silindikten Sonra Kaydedildiğinde Kasa İşlemleri Penceresinde “Belge No.” Kolonunda Kopyalanan Fişin Makbuz No. Bilgileri Yazıyor.
Kasadan girilen cari hesap tahsilat/ödeme fişi  kopyalanıp makbuz no alanı silinerek kaydedilmesine rağmen , kasa işlemleri browserında “Belge No.” kolonunda kopyalanan fişin makbuz numarası gözüküyordu, düzeltildi.
141 WINERP-73358 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Leasing İşlemleri
Leasing İşlemlerinde F9 Muhasebeleştir Seçeneği Gelmiyor.
Leasing işlemlerinde başlangıç tarihi dönem tarihleri dışında girildiğinde F9 menüde muhasebeleştir seçeneğinin gelmesi sağlandı.
142 WINERP-9829 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Taksit Hareketleri
Taksit hareketleri penceresinde işlem dövizi üzerinden girilen işlem, TL olarak ödendiğinde kalan tutar yanlış hesaplanıyor.
Taksit hareketleri penceresinde işlem dövizi üzerinden girilen işlem, TL olarak ödendiğinde tutar yanlış hesaplanıyordu , düzeltildi.
143 WINERP-39474 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Taksit Hareketleri
Cari Hesap Taksit Ödemeleri Ekranında Ödeme Tipi Kredi Kartı Seçilip Geçmiş Bir Tarih Girilerek Kaydedildiğinde Belirtilen Tarihi Dikkate Almamakta Günün Tarihini Getirmektedir.
Cari hesap taksit ödemeleri ekranında ödeme tipi ‘Kredi Kartı’ seçilip geçmiş bir tarih girilerek kaydedildiğinde belirtilen tarihi dikkate almamakta günün tarihini getirmekteydi, düzeltildi.
144 WINERP-41526 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Çek/Senet Bordroları
Bankada Karşılıksız Statüsünde Çekler Devredilemiyor.
Devir işleminde bankada karşılıksız çeklerin, statüsü hatalı aktarılıyordu, düzeltildi.
145 WINERP-70483 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Çek/Senet Bordroları
Bankadan Portföye İade Çek/Senet Bordrosu Muhasebe Kodlarında Yanlış Muhasebe Kodları Geliyor
Finans parametrelerinde bulunan “Portföyde protesto işlemi : Ayrı hesapta izlenecek” seçili ise bankadan portföye iade senet işlem bordrosu muhasebe kodları hatalı oluşuyordu,düzeltildi.
146 WINERP-77084 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Hareketler – Çek/Senet Bordroları
Bankadan Çek Ödemesi Fişine Ait Mahsup Fişi Silindiğinde Banka Fişinden M Harfi Kalkmasına Rağmen Çek Bordrosunda M Harfi Kalıyor.
Bankadan çek ödemesi fişi muhasebeleştirldikten sonra değiştirle tekrar girilip kaydedildiğinde veya muhasebe fişi silindiğinde ,çek senet bordrolarındaki bağlantılı fişin M harfi kalkmıyordu, hata düzeltilerek çek senet bordrolarındaki bağlantılı fişinde de (M) harfinin kaldırılması sağlanmıştır.
147 WINERP-70477 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  İşlemler – Cari Hesap Kur Farkı Hesapları
Go3 Programında Yerel Para Birimi Usd Kullanılması Durumunda Yerel Para Biriminden Hareket Girilmesine Rağmen Cari Hesap Kur Farkı Hesaplatılırken Döviz Kuru Bulunamadı Uyarısı Alınıyor
Go3 ürününde yerel para biriminden hareket girilerek cari hesap kur farkı hesaplatılırken “Döviz kuru bulunamadı” uyarısı alınıyordu. “Kur farkı veren hesap bulunmadı” mesajının gelmesi sağlandı.
148 WINERP-13606 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Kasa Raporları – Kasa Ekstresi
Kasa Ekstresi “hareket görmeyen günler” Filtresi “Listelenecek” Seçilerek Alındığında Hareketi Olan Bazı Günlerin Tarihli Yekün Alanındaki Tarih Alanı Boş Görünüyor.
Kasa ekstresi “hareket görmeyen günler” filtresi “listelenecek” seçilerek alındığında hareketi olan bazı günlerin tarihli yekün alanındaki tarih alanı boş görünüyordu, düzeltildi.
149 WINERP-21122 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Çek/Senet Raporları – Müşteri Çek/Senetleri
Müşteri Çek ve Senetleri Raporundaki “Çek Dağılım Tablosu” Filtresi Seçilen Filtrelere Göre Değer Getirmemektedir
Müşteri çek ve senetleri raporundaki “Çek Dağılım Tablosu” filtresi seçilen filtrelere göre değer getirmiyordu, düzeltildi.
150 WINERP-8967 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Çek/Senet Raporları – Çek/Senet Yaşlandırma Raporu
Çek/Senet Yaşlandırma raporunda standart alanlardan seçilen Cari hesap özel kodu tüm satırları aynı değeri getiriyor.
Çek/Senet Yaşlandırma raporunda standart alanlardan seçilen Cari hesap özel kodu tüm satırları aynı değeri getiriyordu, düzeltildi.
151 WINERP-13497 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Çek/Senet Raporları – Özet Bordro Dökümü
Özet Bordro dökümü raporunda Bankada tahsil edilen çekler için Banka hesap bilgileri listelenmiyor.
Özet bordro dökümü raporu ,bankadan tahsil edilen çekler için rapor tasarımına standart alanlarda yer alan banka hesap kodu, banka hesap açıklaması ve banka hesap no alanları eklendiğinde değer gelmiyordu, hata düzeltilerek değer gelmesi sağlanmıştır.
152 WINERP-20033 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ödeme/Tahsilat Raporları – Detaylı Ortalama Vade Raporu
Detaylı ortalama vade raporunda işyeri no alanı yanlış değer getiriyor.
Detaylı ortalama vade raporunun detay satırlarında işyeri bilgisini listelenebilmesi için alan listesine yeni “İşyeri Numarası” alanı (201 nolu) eklenmiştir.
153 WINERP-10001 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ödeme/Tahsilat Raporları – Kapanmamış Faturalar
Kapanmamış faturalar raporu filtrelerinde kapanmamış tutarda yazılan tutar dikate alınmaksızın altındaki ve üstündeki tutarlar listeleniyor.
Kapanmamış Faturalar raporunda “Kapanmamış Tutar” filtresi çalışmıyordu,düzeltildi.
154 WINERP-35195 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ödeme/Tahsilat Raporları – Kapanmamış Faturalar
Kapanmamış Faturalar Listesi Rapor Tasarımında “ClTransRec” Veri Alanları Değer Getirmiyor Bu Sebeple Devir Sonrası Açılış Fişi “Devir İşlem Tarihi” Alanı Tanımlanmak İstendiğinde Sonuç Alınamıyor
Kapanmamış Faturalar Listesi rapor tasarımında “ClTransRec” veri alanları değer getirmiyordu, düzeltildi. Ayrıca standart alanlara “Devir İşlem Tarihi” alanı eklendi,
155 WINERP-30938 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans
  Ödeme/Tahsilat Raporları – Ödeme Listesi
Ödeme / Tahsilat , Ayrıntılı Tahsilat / Ayrıntılı Ödeme Listelerinde Yetki Koduna Göre Filtreleme Yapılmıyor, Kullanıcının Yetki Kodu Dışındaki Hareketlerde Listeleyebiliyor.
Ödeme / Tahsilat , Ayrıntılı Tahsilat / Ayrıntılı Ödeme Listeleri raporlarının kullanıcının yetki koduna göre listeleme yapması sağlanmıştır.
156 WINERP-36460 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Kurumlar Vergisi Beyannamesi Ekler Ayrıntılı Bilanço ve Ayrıntılı Gelir Tablosunda Tek Düzen Hesap Planı Seçildiğinde Banka ve Sigorta Bilgileri Xml İçerisinde Olmamalıdır.
Kurumlar Vergisi Beyannamesi Ekler sekmesinde doldurulmamış alanlar için xml içerisinde 0 değeri oluşuyordu.Boş alanlar için 0 değerinin oluşması engellendi.
157 WINERP-76683 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
E-Beyannemelerden Form Ba-Bs Muhasebeden Alındığında Tutar Yanlış Gelmektedir.
E-beyannemelerden form ba-bs’de veri al işleminde veri kaynağı muhasebe kayıtları seçildiğinde tutar hatalı geliyordu, düzeltildi.
158 WINERP-76732 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Form Ba/ Bs’de Muhasebe Kayıtlarından Veri Alındığında Şahıs Şirketi Olarak Seçilmiş Muhasebe Hesapları İçin Mal ve Hizmetlerin Toplam Bedeli Hatalı Listeleniyor.
Beyannamelerde form ba/ bs de veri kaynağı muhasebe kayıtları seçildiğinde şahıs şirketi olarak seçilmiş muhasebe hesapları için mal ve hizmetlerin toplam bedeli hatalı listeleniyordu, düzeltildi.
159 WINERP-78113 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Muhtasar Prim ve Hizmet Beyannamesi BDP Programında Açıldığında SGK Bildirimleri Tabına İşten Çıkış Nedenleri Gelmiyor.
Muhtasar prim ve hizmet beyannamesi BDP programında açıldığında SGK bildirimleri tabına işten çıkış nedenleri gelmiyordu, düzeltildi.
160 WINERP-78350 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Tevkifatlı Olarak Girilen Alınan Serbest Meslek Makbuzu Kdv2 Beyannamesine Gelmemektedir.
Tevkifatlı olarak eklenmiş olan alınan serbest meslek makbuzunun kdv 2 beyannamesine yansıması sağlandı.
161 WINERP-78437 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
Form Ba/Bs Veri Al İşlemi Sonrasında Manuel Eklenen Satırın Ülke Bilgisi Form Kaydedildikten Sonra Siliniyor.
Form Ba ve Bs’de manuel olarak girilen ülke bilgisi kaydedilemiyordu,düzeltildi.
162 WINERP-78684 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – E-Beyannameler
İndirilecek KDV Listesinde Tevkifat Uygulanmamış KDV Tutarı Detaylı Gösterim Filtresi Hayır Olduğunda Yanlış Geliyor.
İndirilecek KDV listesinde tevkifat uygulanmamış KDV Tutarı, detaylı gösterim filtresi “Hayır” seçildiğinde yanlış geliyordu, düzeltildi.
163 WINERP-9959 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – Hesap Kartları
Muhasebe Hesap Kartı Üzerinde “Hareketler” Seçeneğinde ve Muavin Defterde; Aynı Güne Kesilmiş Fişler Varsa, Program Fiş Referansını Dikkate Almadan Karışık Olarak Borç ve Alacağa Göre Sıralama Yapıyor.
Muhasebe hesap kartı üzerinde F9-Hareketler seçeneğinde aynı güne kesilmiş fişler varsa fiş referansına dikkat etmeden karışık olarak sıralama yapıyordu, düzeltildi.

Not:Muavin defter için sıralama filtresi kullanılmalıdır.

164 WINERP-76647 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – Hesap Kartları
Özel Dönem Kullanan Firmalarda Muhasebe Planı Üzerinden F9 Hesap Özeti Seçildiğinde Tarih Geçmiş Yılı Göstermektedir
Özel dönem kullanan firmalarda muhasebe planı üzerinden F9 Hesap Özeti seçildiğinde tarih geçmiş yılı gösteriyordu, hesap özeti ekranında veri gelmesi istenen tarihteki yıla göre dönem aralığı kontrolü yapılarak doğru aylar listelenmesi sağlanmıştır.
165 WINERP-76702 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – Hesap Kartları
Muhasebeleşen Fatura İptal Edildiğinde İlgili Muhasebe Hesaplarında Bakiye Görülmektedir.
Muhasebeleşen fatura iptal edildiğinde ilgili muhasebe hesaplarında bakiye görülüyordu, düzeltildi.
166 WINERP-76605 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Ana Kayıtlar – Projeler
Proje Kartı İçin Tanımlanan Özel Kodun Tamamı Projeler Browserında Listelenmiyor
Proje Kartı için tanımlanan Özel Kodun tamamının Projeler browserında gözükmesi sağlamıştır.
167 WINERP-23687 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Defter ve Dökümler – Muavin Defter
Muavin Defterde Proje Kodu Standart Alanlardan Tanımlanarak Alınmak İstendiğinde Hatalı Listeleme Yapıyor.
Muavin Defter dökümünde proje kodu – masraf merkezi alanları rapor filtresi verilmediğinde ve hesap detayları listelensin filtresi evet olmadığında boş listeleme yapıyordu, hata düzeltilerek filtre verilmeden muhasebe fişi satırlarında masraf merkezi ve proje kodu kullanılmışsa raporda doğu listelenmesi sağlanmıştır.
168 WINERP-78783 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Defter ve Dökümler – Muavin Defter
Muavin Defter Raporu satır sayısı 1.000.000 dan fazla, Office 2007 den büyük ise rapor Excel dosyası olarak alınmak istendiğinde “Çalışma sırasında beklenmeyen bir hata oluştu” mesajı alıyor.
Satır sayısı fazla olan muavin defter raporu excel olarak alınmak istendiğinde hata alınıyordu,düzeltildi.
169 WINERP-13416 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Muhasebe fişi dökümünde, kuruş hanesi iki’den fazla olduğu durumda, dip toplamlar alanındaki fiş borç toplam alanı ve fiş alacak toplam alanları iki kuruş üzerini yuvarlayarak getiriyor.
Muhasebe fişi basımında fiş satırları için döviz türleri parametrelerinde yerel para birimi kuruş hanesine göre listeleme yapılırken “Fiş borç toplamı” ve “fiş alacak toplamı” alanları döviz türü parametresini dikkate almadan 2 hane olarak listeleme yapmaktaydı, “Fiş borç toplamı” ve “fiş alacak toplamı” alanlarınında döviz türleri parametrelerinde tanımlanan kuruş hanesine göre gelmesi sağlanmıştır.
170 WINERP-54854 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Kapanış Fişinde RD Bakiyeler Kapanmıyor.
Manuel olarak eklenen kapanış fişi ile muhasebe hesaplarına ait raporlama dövizi bakiyeleri kapanmıyordu, hata düzeltilerek devir işlemi ile oluşan kapanış fişinde olduğu gibi işlem yapılarak raporlama dövizi bakiyelerinin de kapanması sağlanmıştır.
171 WINERP-73437 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Gelen Havale Fişi Muhasebeleştirildiğinde Mahsup Fişinde Muhasebe Hesabı Değiştirildiğinde Döviz Bilgilerindeki İşlem Döviz Kuru Günlük Döviz Kuruyla Güncelleniyor.
Mahsup fişinde ‘Hesap Kodu’ değiştirildiğinde döviz kurunun değiştirilmesi, hesap kodunun Döviz Türüne göre belirlenmesi sağlanmıştır.Seçilen ve değiştirilen hesabın döviz türü farklı ise günlük kur bilgisi güncellenir, aynı ise fişteki kur bilgisi değiştirilmemektedir.
172 WINERP-76480 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Mahsup Fişi Yazdırılırken Satır Açıklaması Alanında Virgülden Sonra Boşluk Yoksa Açıklamayı Bölüp Alt Satırdan Devam Etmiyor Ve Açıklamanın Tamamı Listelenmiyor
Muhasebe fişi yazdırılırken satır açıklaması alanında virgülden sonra boşluk karakteri bırakılmazsa eğer, açıklamayı bölüp alt satırda göstermiyordu, düzeltildi.
173 WINERP-76668 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Mahsup Fişi Girişi Yapılırken Satırda F9 Menüden Döviz Girişi Ekranından Raporlama Döviz Tutarı ve Kuru Silinip Mahsup Kaydedilirse Raporlama Dövizi Tekrar Hesaplanıyor, Kayıtlı Mahsup Fişine Değiştir İle Girilip Aynı İşlem Yapılırsa Sorun Yaşanmıyor
Muhasebe fişleri eklenirken satırlarda F9-döviz girişi ekranından döviz kuru ve dövizli tutar silinse dahi fiş sağ alt kısmındaki genel borç raporlama dövizi alanındaki tutar silinmiyordu,düzeltildi.
174 WINERP-76681 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hareketler – Muhasebe Fişleri
Toplu Kayıt Ekle İşlemi İle Banka Fiş Girişi Yapılıp Muhasebeleştirildikten Sonra Değiştirildiğinde Muhasebeleşen Fiş Değiştirildiğinde Mahsup Fişi Silinecek Parametresi Aktif Olmasına Rağmen Mahsup Fişi Silinmiyor.
Toplu kayıt ekle işlemi ile oluşturulan banka fişlerine değiştir seçeneği ile girildiğinde, parametreye bağlı olarak ilgili muhasebe fişleri silinmiyordu, silinmesi sağlandı.
175 WINERP-37513 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hesap Durumları – Devirli İki Tarih Arası Mizan
Devirli İki Tarih Arası Mizan, Tarih Aralığı Verilerek Alındığında Devreden Borç/Alacak Hatalı Gelmekte.
Devirli İki Tarih Arası Mizan Raporu tarih filtresi verilerek alındığında devreden borç/alacak alanı hatalı değer getiriyordu,düzeltildi.
176 WINERP-10031 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hesap Durumları – İki Tarih Arası Mizan
Mali dönem bağımsız çalışmada hareket görmemiş bir hesaba girilen özel fiş hareketi iki tarih arası mizan raporunda listelenmemektedir.
Sadece özel fiş hareketi olan hesaplar için iki tarih arası mizan raporu ve devirli iki tarih arası mizan raporu alındığında listeleme yapılmıyordu, hata düzeltilerek listeleme yapması sağlanmıştır.
177 WINERP-75512 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hesap Durumları – İki Tarih Arası Mizan
İki Tarih Arası Mizan Raporu Tasarımında Ana Hesaplar Tablo Kolonlarından Çıkarılıp Rapor Tablo Olarak Alındığında Ana Hesaplarda Gelmektedir.
Mizan rapor tasarımlarında, ana hesaplar bölümü tablo kolonlarından çıkarılıp rapor tablo olarak alındığında ana hesaplar listeleniyordu, listelenmemesi sağlandı.
178 WINERP-9854 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Hesap Durumları – Muhasebe Hesap/Masraf Merkezi Dağılımı
Genel Muhasebe / Hesap Durumları Altında Yer Alan Muhasebe Hesap / Masraf Merkezi Dağılım Raporu Tablo Olarak Alındığında Boş Çıkıyor.
Muhasebe Hesap / Masraf Merkezi Dağılım raporu tablo olarak alındığında listeleme yapmıyordu, hata düzeltilerek listeleme yapılması sağlanmıştır.
179 WINERP-9584 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Kur Farkı Hesaplama
Birden fazla döviz türü için kur farkı hesaplandığında muhasebe fişine hesap kodları yanlış geliyor.
Muhasebe kur farkı işleminde filtrelerde birden fazla döviz türü seçilerek kur farkı hesaplandığında muhasebe fişine hesap kodları yanlış geliyordu.Tanımlanan muhasebe hesap kodlarının gelmesi sağlandı.
180 WINERP-76421 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Muhasebeleştirme
Alınan hizmet faturasında masraf merkezi silinip tekrar muhasebeleştirilince yeni oluşan mahsup fişinde masraf merkezi silinmiyor
Muhasebeleşmiş alınan hizmet faturasının mahsup fişi silindikten sonra fatura satırındaki masraf merkezi silinerek tekrar muhasebeleştiğinde mahsup fişine masraf merkezi geliyordu, gelmemesi sağlandı.
181 WINERP-70082 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  İşlemler – Yevmiye Madde Numaralama
Yevmiye Madde Numaralama Yapıldığında EMFLINE tablosundaki GLOBLINENO Alanı İçin Yanlış Değer Atmaktadır.
Ara dönemde Logo e-Defter uygulamasına geçiş yapan firmalara tanımlanan son yevmiye ve kontrol numaraları, ilgili ay yevmiye madde numaralandırma ile verildikten sonra takip eden ay için tekrar yevmiye madde numaralandırma yapıldığında son satır numarası (GLOBLINENO) sıralı devam etmiyor ve hatalı olarak birden başlıyordu, sıralı olarak devam etmesi sağlanmıştır.
182 WINERP-14608 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  Masraf Merkezi Raporları – Masraf Merkezi Durum Raporu
Masraf Merkezi Durum Raporunda Özel Kod ve Yetki Kodu Veri Alanlarından Alındığında İlk Sıradaki Değeri Getiriyor.
Masraf merkezi durum raporunda standart alanlara “Masraf Merkezi Özel Kodu (40”) ve “Masraf Merkezi Yetki Kodu (41)” alanlara eklenmiştir.
183 WINERP-76518 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Genel Muhasebe
  UFRS İşlemler – Stok Değerleme Düzeltmeleri
TFRS İşlemler / Stok Değerleme Düzeltmeleri İşleminde Son Envanter Tarihi Filtresi Dikkate Alınmıyor.
TFRS işlemler / stok değerleme düzeltmeleri işleminde son envanter tarihi filtresine göre hesaplama yapmıyordu, düzeltildi.
184 WINERP-38223 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Yönetim Karar Destek
  Ana Kayıtlar – Rapor Üretici
Rapor Üretici içerisinde Kullanıcı Hakları penceresinde CTRL+F çalışmıyor.
Rapor Üretici içerisinde ‘Kullanıcı Hakları’ penceresinde “CTRL+F” çalışmıyordu, düzeltildi.
185 WINERP-62467 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Yönetim Karar Destek
  Ana Kayıtlar – Rapor Üretici
Rapor Üreticide Yer Alan Detaylı Cari Hesap Ekstresi Raporu Mükerrer Kayıt Listeliyor
Rapor üretici raporlarından, Detaylı cari hesap ekstresi raporu mükerrer kayıt listeliyordu, düzeltildi.
186 WINERP-30483 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

İş Akış Yönetimi
İş Akış Yönetiminde, Eklenen Muhasebe Fişlerinin Onaya Gitmesi İle ilgili Tanım Yapılıyor, Manuel Girilen Muhasebe Fişlerinde İş Akışı Başlarken, Ticari Taraftan Girilen Fişlerin Muhasebeleştirilmesi İle Oluşan Muhasebe Fişlerinde İş Akışı Başlamıyor.
Entegrasyon sonucu oluşan muhasebe fişlerinde iş akışı tanımları başlamıyordu,düzeltildi.
187 WINERP-9627 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

İş Akış Yönetimi
  Ana Kayıtlar – İş Akış Kartları
İş akışından düşen görev tamamlandı olarak kapatıldığında teklif durumu onaylandı olarak değişiyor.
İş akışından düşen görev tamamlandı olarak kapatıldığında teklif durumu onaylandı olarak değişiyordu, düzeltildi.
188 WINERP-78804 GO3

 

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Malzeme Yönetimi Parametreleri
Malzeme Yönetim Parametlerinde Yer Alan Giriş Hareketlerinde Seri/Lot Kodu Kontrolü Seçenekleri Yanlış Görünmektedir.
Go3 stok parametrelerinde yer alan “Giriş Hareketlerinde Seri/Lot Kodu Kontrolü” parametre seçenekleri hatalı görünüyordu, düzeltilerek seçenekler “Kullanıcı Uyarılacak, İşlem Durdurulacak , İşleme Devam Edilecek” olarak güncellenmiştir.
189 WINERP-9711 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  Tanımlar – Döviz Kullanım Parametreleri
Döviz kullanım parametrelerinde tolerans kontrolü işlemler sırası seçili olmasına rağmen işlem sırasında bu kontrol çalışmıyor.
Döviz kullanım parametrelerinde bulunan işlemler sırasında tolerans kontrolü seçeneği kaldırıldı.
190 WINERP-78712 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Ticari Sistem Yönetimi
  İşlemler – Onaylama
Onaylama Tarihinden Öncesine İşlem Yapılabiliyor
Onaylama işleminde kullanıcı için tarih kontrolü hatalı çalışıyordu, düzeltildi.
191 WINERP-72419 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Kullanıcı Öndeğerlerinde Windows Birleştirilmiş Kullanıcı Seçimi kaldırıldığında Veritabanında ACTIVEDIRECTORYUSER Alanının Değeri 0 Olurken, ADUSERCANNOTMODIFY Alanının Değeri 1 Olarak Kalıyor. Bu Sebeple Kullanıcı Hesabında Değişiklik Yapılamıyor.
Kullanıcı üzerinde Windows Birleştirilmiş Kullanıcı seçimi kaldırıldığında L_CAPIUSER tablosundaki Adusercannotmodify alanı değişmiyordu, düzeltildi.
192 WINERP-74760 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Kullanıcı Detaylarında Verilen Uygulamaya Giriş Sayısı Programın Lisans Kullanıcı Sayısından Fazla İse Limit Kontrolü Yapılmıyor
Kullanıcı detaylarında verilen uygulamaya giriş sayısı programın lisans kullanıcı sayısından fazla ise limit kontrolü yapılmıyordu. Düzeltildi.
193 WINERP-77173 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Şifre Sistemi Aktif Hale Getirilip Programa Giriş Yapıldığında (Şifrenizin Kullanım Süresi -736348 Gün Sonra Dolacaktır). Uyarısı Alınmaktadır.
Admin gruba bağlı kulanıcılarda şifre sistemi aktif ise şifre kullanım süresi dolduktan sonra hatalı uyarı mesajı veriliyordu, düzeltildi.
194 WINERP-77264 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Kullanıcılar
Kullanıcı Yetkilerinden Talep Fişleri/Toplu Basım Yetkisi Kaldırıldığında Müşteriye İade Çeki F9 Menüde Tanımlı Alanlar Seçeneği De Kapanıyor.
Kullanıcı yetkilerinden talep fişleri/toplu basım yetkisi kaldırıldığında müşteriye iade çeki F9 menüde tanımlı alanlar seçeneği gelmiyordu, düzeltildi.
195 WINERP-49186 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

USYS
  Yönetim – Döküman Yönetim Sistemi
International Setlerde Programa Farsça Login Olunduğunda, Doküman Katalog Sistemi’nde Dosya Ve Resim Seçimi Yapılamıyor.
International setlerde programa Farsça login olunduğunda, doküman katalog sisteminde dosya ve resim seçimi yapılamıyordu, düzeltildi.
196 WINERP-7273 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

USYS
  Kuruluş Bilgileri – Şifre Sistemi Ayarları
Windows Birleştirilmiş Kullanıcı (Active Directory) Özelliğini Kullanarak Programa Girilip Daha Sonra CTRL+L Tuşu İle Oturum Kilitlenip, Tekrar Programa Girildiğinde Şifre Boş Olarak Girilebiliyor.
Windows birleştirilmiş kullanıcı özelliği ile ürün kullanımı yapan kulanıcılarda Ctrl-L kilit ekranında şifre girmeden ürüne girilebiliyordu,düzeltildi.
197 WINERP-33291 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Dosya
  Öndeğerleme – Faturalar
Fatura Geneline Uygulanan Promosyon Muhasebe Kodları Öndeğerleme Servisi İle Gelmiyor
Fatura geneline uygulanan promosyon satırı için muhasebe kodları Öndeğerleme Servisi ile gelmiyordu, düzeltildi.
198 WINERP-26241 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Navigator
  Fatura Fonksiyonları – INVCALC
INVCALC Fonksiyonunda ReturnType Alanında 2. KDV hariç tutar Seçildiğinde Ek Vergi (ötv) Dahil Tutar Gekmekte, Ek Vergi (ötv) Düşülmüş Tutar Getirilebilmeli.
INVCALC fonksiyonunda KDV ve Ek vergi dahil/ hariç hesaplanan tutarların doğru gelmesi sağlanmıştır.

ReturnType = 1 ise; Toplam Tutar ReturnType = 2 ise; KDV Hariç/ Ek vergi Dahil Tutar ReturnType = 19 ise; KDV ve Ek Vergi Hariç Tutar

199 WINERP-69738 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Navigator
  Çek Senet Fonksiyonları – CSCALC2
CsCalc2 Fonksiyonunda BNC Filtresi Değer Getirmiyor.
CsCalc2 fonksiyonunda BNC filtresi değer getirmiyordu, düzelltildi.
200 WINERP-23990 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Üst Menü (ikonlar)
  Günlük Kurlar
Döviz Türleri Tablosunda Bosna Hersek (165) Döviz Kurunun Kodu BAM Yerine KM Olmalı
Yeni eklenen firmalarda geçerli olmak üzere L_CURRENCYLIST tablosunda 166 kodlu Bosna Hersek para birimi kısaltması “KM” olarak değiştirildi.
201 WINERP-53455 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Üst Menü (ikonlar)
  Zamanlanmış Görevler
Finansal Hatırlatıcı Ciro Çekleri Tahsilat Gibi Görüyor
Finansal hatırlatıcıda Tahsilatlar bölümünde “Müşteri Çeki Vade Tarihi” ve “Müşteri Senedi Vade Tarihi” alanları seçilerek finansal hatırlatıcı açıldığında tahsilatlara Ciro edilen Çek ve Senetlerin tutarları yansıyordu, hata düzeltilerek ciro edilen çek ve senetlerin tutarlarının Finansal Hatırlatıcıya yansımaması sağlanmıştır.
202 WINERP-29573 GO3

 

 

Üst Menü (ikonlar)
  Yönetici Konsolu
GoPlus Setlerinde Devir Sonrasında Geçmiş Dönemde Kapatılmayan Taksit Tutarları Yönetici Konsolundaki Taksit Alanında Gelmiyor.
Go 3 ürününde yönetici konsolundaki taksitlere ait bakiye devir sonrası yeni döneme aktarılmıyordu, düzeltildi.
203 WINERP-16225 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Skonsol (Satış Konsolu)
  Satış
Skonsolda dövizli işlem girilirken, ön ödemeli satış ve satış ekranlarında ödenen ve para üstü alanları tl geliyor.
Skonsol ön ödemeli satış ve satış ekranlarında ödenen ve para üstü alanlarının seçilen döviz türüne göre değişmesi ve bu döviz cinsinden para üstü hesaplamasının yapılması sağlanmıştır.
204 WINERP-13830 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Miktar koşuluna göre satın alma/satış fiyatları tanımladığımızda faturada malzeme kartı seçtiğimizde miktar girilmeden birim fiyat getirmemeli.
Miktar koşuluna göre satın alma/satış fiyatları tanımlandığında fişlerde malzeme kartı seçildiğinde miktar girilmeden birim fiyat gelmemesi sağlandı.
205 WINERP-27561 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Onaylama İşlemlerinde Kullanıcı Onaylama Tarihi Koyduğunda ve Onaylama İşlemi İptal Edildiğinde Kullanıcı İzleme Tablosuna Kayıt Atmıyor
Onaylama işleminde kullanıcı onay tarihi girdiğinde veya iptal ettiğinde kullanıcı izleme tablosuna kayıt atılması sağlandı.
206 WINERP-53089 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Enflasyon Muhasebesine Göre Sabit Kıymet Kaydına Gider Ataması Yapıldığında Amortisman Tablosu (Enflasyon Muhasebesi) Yapılan Gider Yansımıyor.
Enflasyon muhasebesine göre sabit kıymet kaydına gider ataması yapıldığında amortisman tablosu (enflasyon muhasebesi)ne atanan gider yansımıyordu,düzeltildi.
207 WINERP-69164 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

3 Serisi Ürünlerde Rapor ve Form Tasarımlarındaki Kolon Hizalama Buton İkonları Hatalı Görünüyor.
3 Serisi ürünlerde rapor ve form tasarımlarındaki kolon hizalama buton ikon etiketleri hatalı görünüyordu, düzeltildi.
208 WINERP-70607 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Rotatif Kredi İçin 3 Aylık Faiz Hesaplanıp, Aynı Tarih Verilerek Yeniden Faiz Hesaplama Yapıldığında 1 Günlük Faiz Hesaplanıyor.
Rotatif kredi için fazi hesaplaması yapılan döneme ait yeniden faiz hesaplaması yapılmak istendiğinde hatalı çalışıyordu,düzeltildi.
209 WINTLS-6982 TigerWings
Tiger Wings Web Uygulamasında, Form İçin Yaz / Yazıcı Seçildiğinde Tanımlı Yazıcılar Listelenmiyor.
Wings web uygulamasında form yazdırma işleminde pdf viewer aracılığı ile yazdırma işleminin yapılabilmesi sağlandı.
210 WINERP-76602 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Katma Değer Vergisi Beyannamesinde İndirim Matrahtan Yüksek Olduğunda Sonuç Hesapları Ekranında Ödenmesi Gereken Katma Değer Vergisi Eksi Değer Hesaplanmaktadır.
Katma değer vergisi beyannamesinde indirim matrahtan yüksek olduğunda sonuç hesapları ekranında ödenmesi gereken katma değer vergisi eksi değer yazıyordu. Sıfır (0) yazması sağlandı.
211 WINTLS-6976 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Finans Tanımlar Altından Çek ve Senet Farsça ile Yazdırmak İstendiğinde, Yazı ile yazılan kısım yanlış yazıyor
Çek senet kartları farsça olarak yazdırıldığında “Net Toplam Yazı İle” standart alanı hatalı değer yazıyordu,düzetildi.
212 WINERP-77145 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Bir Malzemeye Ait Birden Fazla Tanımlı Fiyat Kartı Olması Durumunda Faturaya Kartın İçerisindeki Proje Koduna Göre Fiyatın Gelmesi Sağlanmalıdır
Bir malzemeye ait birden fazla aynı koşullarda, farklı proje kodu seçilerek tanımlı fiyat kartı oluşturulduğunda fatura içerisindeki proje koduna göre fiyatın gelmesi sağlanmıştır.
213 WINTLS-7141 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

International Setlerde Formlar Arapça Olarak Yazdırılmak İstendiğinde “Yazı ile” Standart Alanında Karakter Bozulmaları Yaşanıyor.
Bölgesel ayarlar arapça ve form dili arapça olarak yazdırma işlemi yapıldığında “Net toplam yazı ile” standart alanı bozuk karakter yazdırıyordu, düzeltildi.
214 WINERP-78886 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Sipariş Satırında Rezerv Miktarı Girilmişse, Malzeme Seviye Kontrolü Sipariş Satır Miktarından Değil Rezerv Miktarından Yapılmalıdır.
Sipariş satırında rezerve miktarı girilmiş ise, malzeme seviye kontrolü sipariş satır miktarı yerine rezerve miktarından yapılması sağlanmıştır.
215 WINTLS-7180 TigerWings
Tiger Wings Web uygulaması giriş penceresinde, firma no alanı üç nokta alanından açılarak firma seçildiğinde “access” hatası alınıyor.
Tiger Wings web uygulaması kullanarak üç nokta ile firma seçim işlemi yapıldığında hata alınıyordu,düzeltildi.
216 WINERP-79218 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Xml Veri Aktarımı İşleminde Faturadaki Tanımlı Alanlar Aktarılamıyor
Sipariş,irsaliye ve faturalardaki tanımlı alanlar xml aktarımı ile içeri alınamıyordu,düzeltildi.
217 WINERP-22080 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Ambar transferi yapılan bir sabit kıymet farklı bir ambara transfer edilmek istendiğinde diğer diğer sabit kıymet kayıtlarıda listeleniyor.
Ambar tranfer fişinde sabit kıymet ile ilişkiledir işleminde tüm kayıtlar listeleniyordu, sadece ilgili ambardakilerin listelenmesi sağlandı.
218 WINERP-79528 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Sunucuda hata alındı statüsünde olan e-İrsaliye Değiştir işlemi ile düzenlenerek yeniden sunucuya gönderilebilmeli.
e-İrsaliye olarak düzenlenen ve “Sunucuda Hata Alındı” statüsünde olan irsaliyelere “Değiştir” ile girilebilmesi sağlanmıştır.
219 WINERP-14273 GO3

Tiger3

Tiger3Enterprise

Kapanmamış Faturalar Listesi Excel’e Alındığında Vade Tarihleri Rapora Gelmiyor.
Kapanmamış faturalar listesinde ‘Vade Tarihi’ alanının tipi düzeltilerek, Excel ünitesinde alındığında raporlama yapılması sağlanmıştır.

Saygılarımızla,

Logo Yazılım