elogo

Lütfen resimleri görüntüleyiniz

 

 
 
Değerli İş Ortağımız,

Gelişen teknolojiler ve dijitalleşen dünyamızda güvenlik standartlarının önemi giderek artmaktadır. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına TLS1.0 ve TLS1.1 olan güvenlik protokollerimiz TLS1.2 olarak güncellenecektir.

Güncelleme ile birlikte *.elogo.com.tr ve *.diyalogo.com.tr adreslerindeki web uygulamalarına / servislerine gelen isteklerde TLS 1.2 altındaki erişim protokollerinin desteği sonlandırılacaktır.

Bu kapsamda 3 Kasım 2021 tarihinden itibaren eLogo uygulamalarımıza / servislerimize TLS 1.2 desteği olmayan platformlardan erişim sağlanamayacaktır.

Desteklenmeyen protokoller ile erişim sağlıyorsanız belirtilen tarihe kadar platformlarınızı güncel versiyonlar ile yenilemeniz gerekmektedir.
Konu ile ilgili firmanız bilgi işlem departmanınız ile iletişime geçmenizi rica ederiz.

  • Microsoft’un Windows Server 2003 ve XP desteği sonlandığı için TLS1.2 desteği de bulunmamaktadır. Bu işletim sistemlerine sahip olan uygulamalar/kullanıcılar erişim sağlayamaz duruma geleceklerdir. İlgili işletim sistemlerini kullanıyorsanız, işletim sisteminizi TLS1.2 destekleyen bir platforma güncellemeniz gerekmektedir.
  • Windows Server 2008 R2 (SP1), Windows Server 2012 ve Windows 7(SP1) işletim sistemleri TLS1.2 desteklemekte fakat varsayılan olarak kapalı durumdadır. İlgili işletim sistemlerini kullanıyorsanız TLS1.2 ayarlarını değiştirmek için tıklayınız
  • TLS1.2 desteklemeyen internet tarayıcıları, .Net , OpenSSL vb. kütüphaneler için detaylı bilgiler için tıklayınız. Bu uygulamaları kullanıyorsanız, TLS1.2 destekleyen bir platforma güncellemeniz gerekmektedir.

Saygılarımızla,
eLogo

 

 

Lütfen resimleri görüntüleyiniz Lütfen resimleri görüntüleyiniz Lütfen resimleri görüntüleyiniz Lütfen resimleri görüntüleyiniz Lütfen resimleri görüntüleyiniz

wwww.elogo.com.tr | 0850 281 61 21